Українська модель з 13-м розміром грудей розповіла, яку найбільшу суму їй пропонували за секс

Українська модель, володарка 13-розміру грудей Міла Кузнєцова зізналася, що чоловіки часто у соцмережах пропонують їй гроші за інтим. Про це вона розповіла у програмі "Зірковий шлях", передають Патріоти України.

За словами Міли, сторінку в Instagram вона веде сама, і часом просто не встигає всім відповідати на повідомлення. "Дуже багато чоловіків пишуть. І я просто фізично не можу сидіти і з усіма спілкуватися...", – зазначила вона.

А відповідаючи на питання, чи пропонують вони їй секс, Кузнєцова сказала: "Ну, природно, кожній красивій дівчині пропонують секс". При цьому на уточнююче запитання журналістки модель додала, що найбільша сума, яку їй пропонували за інтимну зустріч – 20 тисяч доларів.

"Не дозволю тобі з ним обійматися!": Дочка Полякової поскаржилась на непрості стосунки батька з її бойфрендом

понеділок, 24 січень 2022, 21:29

16-річна дочка Олі Полякової, Маша майстерно епатує мережеву публіку - дівчина не звертає увагу на хейт в соцмережах і вважає, що це зайвий привід підняти активність сторінки. Вона непогано заробляє на рекламі і у своєму віці може похвалитися пристойни...

Найбажаніші чоловіки і жінки: Соціологи назвали головних секс-символів українського шоу-бізнесу (фото)

понеділок, 24 січень 2022, 20:59

На другому місці серед найсексуальніших українок з шоу-бізнесу опинилася Оля Полякова. А ось друге місце в списку найсексуальніших чоловіків зайняв хореограф Влад Яма. Компанію йому і Олегу Виннику склав гарячий грузин Іраклі Макацарія.