Українська модель з 13-м розміром грудей розповіла, яку найбільшу суму їй пропонували за секс

Українська модель, володарка 13-розміру грудей Міла Кузнєцова зізналася, що чоловіки часто у соцмережах пропонують їй гроші за інтим. Про це вона розповіла у програмі "Зірковий шлях", передають Патріоти України.

За словами Міли, сторінку в Instagram вона веде сама, і часом просто не встигає всім відповідати на повідомлення. "Дуже багато чоловіків пишуть. І я просто фізично не можу сидіти і з усіма спілкуватися...", – зазначила вона.

А відповідаючи на питання, чи пропонують вони їй секс, Кузнєцова сказала: "Ну, природно, кожній красивій дівчині пропонують секс". При цьому на уточнююче запитання журналістки модель додала, що найбільша сума, яку їй пропонували за інтимну зустріч – 20 тисяч доларів.

Запроданка Ані Лорак пробила чергове дно висловом щодо війни проти її батьківщини

четвер, 1 грудень 2022, 15:20

Запроданка Ані Лорак, яка від початку російського вторгнення мовчить про війну та продовжує заробляти криваві рублі, пробила чергове дно. Вона опублікувала допис в Інстаграм, в якому вкотре вразила своїми недалекими роздумами. Цього разу «голуб миру» н...

"Зима мала на нас свої плани": Каменських та Потап натякнули на розлучення

четвер, 1 грудень 2022, 6:54

Війна вносить корективи у взаємини українців. Після чуток про розлучення Віри Брежнєвої та Костянтина Меладзе у мережі заговорили про розлучення Насті Каменських та Потапа, передають Патріоти України. Пара перестала разом з'являтися на публіці та вже...