Як таких тільки земля носить? Українська ведуча назвала Путіна "героєм нашого часу" і пораділа за людей на Донбасі

Українська ведуча Сніжана Єгорова, яка підтримала нещодавно Володимира Путіна, продовжує ганьбитися, живучи в країні. Після визнання "ЛДНР" Кремлем вона повідомила, що президент Росії "герой нашого часу". Про це вона мовить у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

Також Єгорова дуже радіє за людей Донбасу, адже, на її думку "туди прийшов мир". Ось що пише одіозна ведуча. "Друзі мої, прекрасні!!! Я знаю, що ви повірите!!! Сьогодні я весь день до вечора слухала апокаліпсис!!! Одкровення Іоанна Богослова. Потім пояснення і роздуми про нього Андрія Ткачова.....А в цей час Путін підписав указ про визнання "ЛДНР". Бог на допомогу! Нехай прийде мир на землю Донбасу", - написала Сніжана.

Вона публікує відео зі зверненням Путіна до росіян і називає його "героєм". "Історичне рішення героя нашого часу. Без помилкового пафосу", - резюмує Єгорова.

"Хоч би совість мав!": Влада Яму захейтили у мережі за фото з Маямі

субота, 4 лютий 2023, 8:30

Відомий український танцівник та суддя шоу "Танці з зірками" Влад Яма, якому раніше дісталося від підписників за фото з дельфінами, знову викликав у мережі хвилю обурення. Цього разу - через фото з сонячного Маямі, передають Патріоти України. Напередод...

У Франції помер всесвітньо відомий кутюр'є

субота, 4 лютий 2023, 6:00

У п'ятницю, 3 лютого, в курортному бритонському містечку Портсаль, на крайньому Заході Франції, помер всесвітньо відомий кутюр'є Пако Рабан. Йому було 88 років. Причина смерті поки що не називається. За всієї його слави Рабан надійно зберігав подробиці...