Українського ведучого Педана не взяли в армію - пропонували водієм, але він відмовився

Відомий український телеведучий Олександр Педан зізнався, що одразу після повномасштабного вторгнення РФ в Україну вирушив до військкомату Хмельницького, проте в армію його не взяли. Сказали, що шоумен буде кориснішим у тилу як волонтер та захисник інформаційного фронту, ніж військовий у зоні бойових дій без мінімального досвіду, передають Патріоти України.

Про це Педан розповів в інтерв'ю Славі Дьоміну для YouTube-каналу "Люкс ФМ". Ведучий наголосив, що стоїть на тимчасовому обліку у військкоматі, тому у разі загальної мобілізації ховатися від армії не буде.

"Я стою на тимчасовому обліку у Хмельницькому. Вони мене знають. І вони мені одразу сказали: "Дивися, ти не офіцер запасу, у тебе немає жодного досвіду, військової кафедри. Ти нам тут хіба що водієм чи окопи копати". Вони мені відверто заявили: "Ти зараз багато робиш, і це важливіше. Якщо потрібно буде, є контакти, ти на місці, і ми тебе знайдемо", – поділився телезірка.

Він зізнався, що хотів би служити в артилерії. Йому імпонує те, чим займаються артилеристи. Крім цього, Педан, як поділився він сам, не хотів би потрапити до піхоти.

Аргументував шоумен це так: "У піхоті зараз дуже важко. У них найважча робота у світі. Хлопці та дівчата сидять в окопах, і як би вони не хотіли, стріляти в орків вони не можуть, оскільки відстань не дозволяє. По них орки пускають мінами, бомбами, ракетами, касетами, чим завгодно. Але якщо вони звідти підуть, то туди прийдуть орки. Тобто вони мають залишатися там. Це правда важко. Я екстраверт, там мені буде складно морально, а артилерія працює швидко".

Педан також із захопленням розповів, що особисто спілкувався з українськими ракетниками. "Вони бережуть себе... Вони переживають, оскільки їх відслідковують, там прилітає, вони мають швидко переміщатися. Відстрілялися – переїхали. Весь світ зараз просто пишається нашою артилерією, та й взагалі нашими всіма військовими", – резюмував ведучий.

"Впевнений, що скоро ми переможемо": Учасник шоу "Голосу країни-12" і кіборг, який пережив полон, знову пішов на фронт

неділя, 2 жовтень 2022, 21:27

Наймасштабніше вокальне шоу "Голос країни" повернулося на телеекрани. У шостому випуску учасники розкажуть свої щемливі історії, які їм довелося пережити під час війни, передають Патріоти України. Розповідь військовослужбовця Ярослава Гав’янця з міста...

Українці нескорені! Вакарчук із мешканцями Ізюму зворушливо заспівав "Червону руту" на тлі зруйнованого міста (відео)

неділя, 2 жовтень 2022, 11:29

Співак Святослав Вакарчук влаштував невеличкий концерт для мешканців звільненого від російських загарбників Ізюму, на Харківщині, передають Патріоти України. "Змучане, суворе, але вільне місто. І люди - втомлені, зосереджені, але з такою надією в очах!...