Український шоумен Володимир Остапчук на честь дня народження дружини виклав у мережу інтимне фото Христини Горняк

Піар - це все, а провокація - найкращий піар впевнений Остапчук, як і багато його колег по цеху.

Український ведучий та шоумен Володимир Остапчук показав, як привітав дружину Христину Горняк з днем народження. У цей день свій сторіз в Instagram ведучий повністю присвятив Христині. Там Остапчук розповів, за що ж він так її кохає. Зокрема, Володимир поділився романтичними фото з обраницею і зазначив, що в ній стільки життя, кохання, піклування та уваги:

© instagram.com/vova_ostapchuk

© instagram.com/vova_ostapchuk

"Ти чудова дружина, друг, партнер і будеш чудовою мамою", - зазначив Остапчук.

© instagram.com/vova_ostapchuk

Також він поділився й пікантним, чорно-білим кадром, зробленим у ванній, на якому зображений з голим торсом, а Христина стоїть позаду нього повністю оголеною. "І так, ти супер-сексі!" – додав Остапчук.

© instagram.com/vova_ostapchuk

Також він показав декілька кадрів з вечірки у циганському стилі, яку влаштував для дружини.

© instagram.com/vova_ostapchuk
© instagram.com/vova_ostapchuk

Й на цьому Володимир не зупинився. Він поділився власноруч змонтованим відео, у якому зібрані найяскравіші моменти з його з Христиною життя.

Тут й кадри зі спільного відпочинку, й з дозвілля з сином Остапчука від першого шлюбу, й освідчення Володимира Христині.

Молодша на 35 років: Композитор Градський за місяць до смерті одружився із українкою (фото)

вівторок, 30 листопад 2021, 20:28

Російський співак і композитор, один із засновників російського року Олександр Градський незадовго до смерті одружився з українкою. Так, артист 17 років прожив у цивільному шлюбі з акторкою, Мариною Коташенко. За цей час жінка встигла народити йому дво...

Поганий знак для скрепоносців: Буревій завалив головне дерево Росії

вівторок, 30 листопад 2021, 20:22

У Росії через буревій впало головне дерево країни — 198-річний дуб Тургенєва. Про це повідомляє пресслужба музею-заповідника Тургенєва "Спаське-Лутовинове", зазначають Патріоти України. Спаське-Лутовинове — це садиба матері російського письменника Іван...