Український телеведучий зізнався, як бореться за своє життя зі смертельною хворобою та продовжує професійну діяльність

Український телеведучий Слава Соломка зізнався в інтерв’ю Славі Дьоміну, що вже 10 років живе з новоутворенням у мозку, яке лікарі виявили після раптового нападу. Попри серйозний діагноз, він контролює стан і наголошує: найважливіше — відсутність змін у розмірах утворення, передають Патріоти України.

За словами Соломки, проблеми зі здоров’ям дали про себе знати приблизно у 2016 році, коли він пережив судомний напад. Саме це стало приводом для детального обстеження, під час якого медики провели МРТ і виявили новоутворення.

Ведучий зізнається, що точні причини виникнення хвороби йому невідомі. Водночас він перебуває під постійним медичним наглядом і регулярно проходить обстеження, щоб відстежувати будь-які зміни.

Наразі стан Соломки залишається стабільним. За його словами, ключовим є те, що новоутворення не збільшується, а це дозволяє йому жити повноцінно та продовжувати професійну діяльність.

Хай собі уряди міняються: 19-річний кіт Ларрі, обіймаючи посаду головного мишолова Даунінг стріт, 10, пережив уже шостого прем'єр-міністра Великобританії

середа, 24 червень 2026, 8:30

Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...

"Герой війни" перевтомився: Демобілізованого з військової служби Козловського висміяли військові

вівторок, 23 червень 2026, 22:00

Коли явні інваліди не можуть списатися з війська, бо за висновками ВЛК все ще є придатними, аж ніякі не воювавший мажор гламурно демобілізувався, як і служив, вважають вояки. Піар вийшов явно невдалим перед сотнями тисяч бійців та їхніми родинами. Укра...