Українців вважали за "другий сорт": Зірка "Сватів" розповів, як в Україні продюсери "стеляться" перед російськими акторами

Український актор Євген Капорін розповів, що найчастіше продюсери головні ролі віддавали саме російським акторам, під них же складали графік зйомок. А ось українці були змушені підлаштовуватися. Про це повідомляє "24 канал", передають Патріоти України.

"80% того, що знімали в Україні до 2014 року, та й навіть сьогодні, – це російське. Кіно знімали за російські гроші, тому росіяни диктували всі умови. Більшість головних ролей були у росіян. Тому все навколо них: умови, графіки підлаштовували", – сказав актор.

Він додав, що українських акторів ображало те, що всі привілеї діставалися саме росіянам, але вони мовчали про це, оскільки розуміли, що люди, які виробляли кінопродукти на російський і український ринок, заробляли гроші і для України, і для Росії.

Ще в 2014 році Капорін сподівався на те, що продюсери припинять "стелитися" перед росіянами, але цього не сталося. Втім, після 24 лютого він чітко для себе вирішив, що більше не буде зніматися в одному кіно з російськими акторами.

"У 2014 році я думав, що ера підлабузництва наших продюсерів до російських колег закінчилася, але ні. Все одно через 2 роки вони продовжили приїжджати до нас. Я дуже не хочу, щоб це повторилося", – додав Капорін.

"Якщо і бахне в цю мить, всі будуть кохані": Jerry Heil записала трек про Щекавицю на мотив "Вовчиці" Олега Винника

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:30

Увагу української співачки Jerry Heil не оминув мем про оргію на горі Щекавиця в разі ядерної атаки РФ на Україну. Виконавиця записала жартівливий трек на мотив "Вовчиці" Олега Винника, передають Патріоти України. "Щекавиця в усіх мемах і шпаринах. Не ...

Відомий український актор розлучився з дружиною через сім років шлюбу

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:26

Український актор Костянтин Войтенко, відомий за ролями в серіалах "Хазяйка", "Село на мільйон", "Коли ми вдома", розлучився з дружиною Валентиною через сім років шлюбу. У їхній родині давно були проблеми: вони розходилися і сходилися. Але цього разу, ...