Усе заради краси: "Зрадиця" Світлана Лобода розповіла, від чого відмовилася з їжі заради стрункої фігури

Співачка Світлана Лобода знаходиться в чудовій формі в свої 39 років. Але для супер-фігури потрібно чимось жертвувати. Про свої обмеження в їжі співачка розповіла в програмі "Ранок з Україною", передають Патріоти України.

Вже кілька років виконавиця не їсть шкідливі продукти. До таких вона віднесла - солодощі, глютен і лактозу. "Останні два роки я просто прийняла для себе рішення, що для того, щоб я завжди відчувала себе здоровою і моя шкіра була красива, виключила з раціону глютен, цукор і лактозу", – розповіла Лобода.

Звичайно, Світлані іноді хочеться "запрещьонки", вона сумує, наприклад, по піці. "Важкувато, іноді дуже хочеться піцу. Піцу я люблю з тоненьким хлібцем, але не дозволяю собі зараз", - розповіла співачка.

Зірка постійно демонструє приголомшливу форму на сцені та в реальному житті. У Світлани в будинку є город, там сім'я вирощує свіжі овочі.

"Ми займаємося тим, що вирощуємо огірки, помідори, зараз ще морква у нас була і ягоди", - зізналася Лобода. Якраз з овочів і складається раціон співачки.

"Це зрада": Меладзе вже хочуть вигнати з Росії за "Героям слава!"

четвер, 30 березень 2023, 16:58

Співак Валерій Меладзе, який на концерті в ОАЕ прошепотів "Героям слава" у відповідь на "Слава Україні", повинен покинути Росію. Принаймні так вважає скандальний російський депутат Віталій Мілонов, передають Патріоти України. Політик упевнений, що звор...

"У будь-якій країні можуть бути нехороші люди": Зірка "Слуги народу", яка зрадила Україну, заговорила про батьків з Києва

четвер, 30 березень 2023, 15:28

Відома актриса родом з України Галина Безрук вже багато років живе в Росії зі своїм чоловіком і дітьми. Після 24 лютого 2022 року вона жодного разу не висловилася про повномасштабну війну, тим самим зрадивши рідну країну, передають Патріоти України. Бі...