"Усі вони хворі на одну хворобу": Бабкін розповів про родичів у Росії, які жодного разу не написали за час війни

Відомий український музикант Сергій Бабкін поділився, що в Росії у нього мешкає багато родичів, оскільки батьки артиста саме звідти - із Бєлгородської області. З початку повномасштабної війни ніхто з рідних знаменитості жодного разу не написав йому жодного повідомлення. Співак назвав цих людей хворими та пояснив, чому не став доводити їм правду, передають Патріоти України.

Бабкін вважає, що громадяни країни-агресорки – це "зомбі у пастці", які самі себе в цю пастку і загнали. Своїми роздумами артист поділився із журналістами "КП в Україні". Байдужість родичів до агресивної війни в Україні ніяк не засмутила і не здивувала музиканта.

Він прокоментував: "Мені не було боляче. Я нічого не відчуваю. Як то кажуть – мені ні холодно ні жарко. Я чудово розумію, що всі вони хворі на одну хворобу. Вони зомбі в пастці. Така їхня доля. Ба більше – вони самі такої долі і бажають. Бо якби не бажали, то боролися, шукали б вихід, хоч щось робили".

З 24 лютого ніхто із родичів не зв'язувався із зіркою. Він не чекав від них слів підтримки та пропозицій допомогти, але припускав, що ті хоча б поцікавляться становищем близької людини, запитають: "Як ти?" Однак будь-які очікування виявилися марними.

Усвідомивши, що навіть родичі не бажають дізнаватися правду про ситуацію в Україні, Бабкін зрозумів – розмовляти з іншою аудиторією з РФ не варто навіть намагатися.

"Якщо з рідними так, то кричати до якихось людей, яких я знати не знаю, взагалі немає сенсу. Тому потрібно працювати щодня на нашу перемогу і допомагати ЗСУ, волонтерам, тим, хто зараз потребує величезної підтримки. А ті, хто мовчать, нехай мовчать. Хай собі там тихесенько живуть. Вони ж сподіваються перечекати. Але всі все бачать. Як вони будуть жити далі – я не знаю. Нам про таких взагалі думати не треба. Це мотлох, який треба вимести. А нам своє робити", – висловився музикант.

"Мамулічка, нада свалівать? Люди в Україні так живуть кожний день!": Бєдняков звернувся до кримчан після вибуху в Новофедорівці

середа, 10 серпень 2022, 15:57

Відомий український телеведучий Андрій Бєдняков звернувся до кримчан після вибухів в анексованому Росією Криму в районі військової авіабази окупантів у Новофедорівці. Шоумен запропонував їм уявити, як з 24 лютого живуть українці, які щодня чують тривог...

Українського ведучого Педана не взяли в армію - пропонували водієм, але він відмовився

середа, 10 серпень 2022, 8:38

Відомий український телеведучий Олександр Педан зізнався, що одразу після повномасштабного вторгнення РФ в Україну вирушив до військкомату Хмельницького, проте в армію його не взяли. Сказали, що шоумен буде кориснішим у тилу як волонтер та захисник інф...