
Видання Hello! Посилаючись на Daily Mail повідомляє, що королева назавжди переїжджає до Віндзорського замку після смерті свого чоловіка принца Філіпа. Монархиня повернеться в Лондон по роботі, але не буде зупинятися в палаці, а Віндзорський замок стане для неї постійною резиденцією.
Після смерті чоловіка принца Філіпа, саме Віндзорський замок буде мати більше значення для Єлизавети II. Хоча Її Величність як і раніше буде проводити літо в Балморалі і Різдво в Сандрінгемі, якщо ситуація з пандемією буде цьому сприяти.
Зазначимо, після смерті Філіпа 9 квітня 2021 року труна з його тілом була поміщена до приватної каплиці королеви в замку, яку він спроектував сам під наглядом за проєктом реставрації після пожежі на території 1992 року. Ця кімната знаходиться поруч з особистими апартаментами Її Величності, тому Філіп перебував поруч зі своєю дружиною весь цей час. Єлизавета II також була присутня поруч з чоловіком в останні години його життя.

Хрещення четвертої дитини Притули відбулося у знаковому на тлі масованих російських атак місці — Києво-Печерській лаврі. Зворушливими фотографіями з хрестин волонтер поділився у неділю, 21 червня, на особистій сторінці у Facebook, передають Патріоти Ук...
21 червня, принц Уельський Вільям відзначає свій 44-й день народження. Майбутній король Великої Британії народився в 1982 році в сімʼї принцеси Діани та тоді ще принца Чарльза, проте батьки згодом розлучилися, а мама Вільяма загинула в трагічній ДТП в ...