Перекладачка та дружина китайця: В Україні обрали найкрасивішу заміжню жінку (фото, відео)

Володіння китайською мовою допомогло переможниці знайти кохання свого життя.

У п'ятницю, 21 травня, в київському готелі пройшов конкурс Ms. Ukraine World International, де обрали найкрасивішу заміжню українку. Корону отримала перекладачка з китайського, яка одружена з китайцем, Анна У. Про це повідомляє "Культурная Прачечная" в Telegram, передають Патріоти України.

Переможницю вибирало журі на чолі з Остапом Ступкою. Вели шоу Юрій Горбунов та Катерина Осадча. Гостей розважали Lida Lee, "БЕZ ОБМЕЖЕНЬ" і піаніст Євген Хмара. Крім корони переможниці, на конкурсі вручили ще 15 корон і титулів іншим учасницям.

Як розповіли організатори заходу, Анна почала вивчати китайську мову в 11-річному віці. Вона є професійним перекладачем з китайського, випускником університету Hunan Normal University в Китаї.

Володіння китайською мовою допомогло переможниці знайти кохання свого життя. Її чоловік родом з КНР, де вони познайомилися під час його навчання в КПІ. У пари є двоє дочок – Аріадна і Анжеліка.

15-річна дочка Кошового вразила "дорослими" фото в білизні

середа, 7 червень 2023, 12:29

Дочка українського актора комедійного жанру Євгена Кошового - Варвара - вже підросла. 15-річна дівчина намагається самовиражатися і завляти про себе, публікуючи в соцмережах дорослі фотографії, зазначають Патріоти України. Так, Варя оприлюднила знімок,...

У онкохворої Шеннен Догерті утворилися метастази у головному мозку

середа, 7 червень 2023, 11:30

Зірка серіалу "Всі жінки - відьми" Шеннен Догерті поділилася з шанувальниками сумною новиною, передають Патріоти України. Акторка, яка від 2020 року бореться з четвертою стадією раку, повідомила, що у неї утворилися метастази у головному мозку. На стор...