
Український музикант Віктор Бронюк кілька місяців тому лежав у реанімації після зараження коронавірусом. У нього були пошкоджені легені, тому йому було дуже важко дихати, передають Патріоти України.
"Були вражені обидві, невеликий процент, але дихати було дійсно важко. Можливо тому, що я, не знаючи, що є вже носієм вірусу, відпрацював концерт. Воно дало своє ускладнення. Тиждень я лежав у лікарні, дихав киснем", - розповів Бронюк у програмі "Віпи і Топи".
Також він зазначив, що якщо є можливість вакцинуватися, то потрібно це зробити. Бронюк додав і те, що обов'язково потрібно дотримуватися карантинних норм.
Виконавець в останні роки тримає особисте життя подалі від камер. Проте деякі подробиці артист все ж таки розкриває. Зокрема, співак офіційно підтвердив, що більше не самотній. Артист це зробив в Instagram-stories, опублікувавши доволі пікантні кадри з...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...