
Анджеліна Джолі не шкодує про важливі рішення щодо здоров'я, які вона прийняла роки тому. Актриса, яка розкритикувала стан справ зі свободою слова у США, розповіла в інтерв'ю журналу Hello!, що відчула спокій після операцій з видалення молочних залоз і яєчників. Хоча це й змінило її життя, передають Патріоти України.
За словами Джолі, вона прийняла таке рішення, дізнавшись, що є носієм мутації гена BRCA, який значно збільшує ризик раку молочної залози та яєчників, повідомляє видання The News. 50-річна зірка пояснила, що на вибір вплинуло те, що їй довелося бачити страждання рідних.
«Я вирішила зробити цю операцію, тому що я втратила матір і бабусю дуже рано, — сказала вона. — У мене є ген BRCA, тому я вирішила зробити подвійну мастектомію десять років тому. А потім мені також видалили яєчники, тому що саме це забрало мою матір».
Мати Джолі, акторка Маршелін Бертран, померла у 2007 році у віці 56 років після боротьби з раком. Джолі наголосила, що зробила операції, щоб захистити здоров'я та бути поруч зі своїми дітьми. «Це мій вибір. Я не кажу, що всі повинні так робити, але важливо мати вибір. І я не шкодую про це», — підсумувала вона.
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...
Ларрі — легендарний британський кіт-мишолов, який «працює» у премʼєрській резиденції та пережив уже шостого главу уряду, передають Патріоти України з посиланням на The Washington Post. Премʼєр-міністри приходили і йшли, зазначає видання, а Ларрі залиша...