Вбивча краса, або Як шкода, коли такі перси лупцюють: Найгарніша дівчина ММА опублікувала відверте фото, щоб нагадати про свій бій

Дівчина-бійчиня ММА Пейдж Ванзант на своїй сторінці в Instagram опублікувала нову фотографію, повідомляють Патріоти України.

Вона зробила знімок у відвертому купальнику, щоб нагадати про свій новий бій. "Подобається вам це чи ні, але ця особа йде на війну 23-го липня", – написала Ванзант.

23-го липня відбудеться турнір BKFC 19, на якому Ванзант проведе бій проти Рейчел Остовіч.

Нагадаємо, в лютому 2021-го року Ванзант дебютувала в лізі кулачних боїв Bare Knuckle Fighting Championship. Спортсменка програла американці Брітен Харт. Раніше американка виступала в UFC. Останній поєдинок у промоції 26-річна дівчина-бійчиня провела 11-го липня 2020-го року в турнірі на "Бійцівському острові".

Новоявлені Антоній і Клеопатпа: Наталка Денисенко заручилася зі скандальним бойфрендом. Місцем кільцевання обрали знаменитий храм Аполона (фотосесія)

субота, 27 червень 2026, 8:57

36-річна акторка повідомила про офіційні заручини з 37-річним бойфрендом Юрієм Савранським. Пара провела романтичну церемонію за кордоном, на тлі руїн античного храму Аполлона у місті Сіде на півдні Туреччині. Акторка побачила аналогію між своїм кохан...

Побачимось у Парижі... Українка випадково зустріла Дженніфер Лопес (відео)

п’ятниця, 26 червень 2026, 21:00

Українська Instagram-блогерка випадково зустріла американську співачку та акторку Дженніфер Лопес під час відпочинку в Парижі. За словами панянки, вона опинилася за сусіднім столиком із знаменитістю в одному з місцевих ресторанів, передають Патріоти Ук...