
Українська співачка Оля Цибульська поділилася роздумами про власне життя під час війни й постійних обстрілів з боку РФ, передають Патріоти України.
У фотоблогу Оля зізналася, що вона має постійне відчуття балансу між "чорним" і "білим". І пояснила, що життя не має спинятися ні на мить, адже це і є головне бажання кривавого сусіда – повна зневіра й бездіяльність українського народу. Тож, Цибульська закликала єднатися, не опускати руки і водночас не забувати про тих, завдяки кому можливе життя в Україні.
"У мене відчуття, що я живу подвійне життя. Вночі обстріли. Зранку – повний мейкап і знімання. Вдень трагічні новини. Ввечері – показ Ukrainian Fashion Week. Життя в Україні ніколи не буде тільки чорне або тільки біле. Ми постійно балансуємо десь у відтінках сірого. Не можна впадати у крайнощі, бо саме цього від нас хочуть. Щодня за нашу можливість жити своє життя платять. Здоров'ям, грошима і, на жаль, життями. Наш обовʼязок – памʼятати. І не просрати ту країну, у якій живемо. Тримаймося. Підтримуймо своє і своїх", - написала Цибульська.
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...