"Велика трагедія для нашої сім'ї": Єфросиніна вперше пояснила, чому не спілкується зі свекрухою

Українська телеведуча Маша Єфросиніна в шоу "Дорослі дівчатка" розповіла, що вже понад 20 років не спілкується з мамою чоловіка Тимура Хромаєва, передають Патріоти України.

Знаменитість зізналася, що у них непрості стосунки. За її словами, вона часто чула про те, що взаємини свекрухи і невістки залежать в основному саме від свекрухи, але у них все сталося навпаки.

"Це велика трагедія в нашій родині, яка не дозволяє нам спілкуватися всі ці 20 років. Це проблема і мого чоловіка, і моїх дітей, і близьких людей... Ну, не захотіла вона вибудовувати такі відносини", - поділилася Єфросиніна.

Відомо, що чоловік Маші Тимур Хромаєв народився в заможній родині. Згодом його батьки розлучилися, але з розділом майна виникли проблеми. Мама Тимура тоді вирішила продати квартиру на Печерську, тим самим позбавивши житла свого сина і невістки.

"Досі намагаються мені телефонувати": Зібров розповів про стосунки з родичами з Криму та Росії

субота, 2 липень 2022, 16:52

Народний артист України Павло Зібров розірвав стосунки з усіма родичами з Криму і Росії. За його словами, вони піддалися кремлівській пропаганді і говорити з ними марно. Про це Зібров розповів в інтерв'ю "Зірковому шляху" на YouTube, передають Патріоти...

Порівняла з Путіним: Екс-дружина відомого українського шоумена заявила, що у нього розлад особистості

субота, 2 липень 2022, 15:42

Перша дружина Володимира Остапчука Олена Войченко заявила, що у екс-чоловіка розлад особистості, викликаний психологічними проблемами. За її словами, у нього навіть був короткий курс лікування. Про це Войченко розповіла в інтерв'ю Аліні Доротюк, переда...