Відмовилися евакуюватися з-під Києва... Катерина Осадча показала рідкісне фото з батьками

Катерина Осадча

Популярна українська телеведуча Катерина Осадча поділилася зворушливим фото зі своїми батьками. Фото вона опублікувала в Instagram.

Зокрема, у День ЗСУ, який відзначався 6 грудня, зірка подякувала українським військовослужбовцям за те, що в тилу ми маємо можливість жити та працювати, а також бачити своїх близьких.

"Сьогодні подумала, за що особисто найбільше вдячна нашим Збройним силам? У кожного з нас є своя особиста історія, за що подякувати. І я хочу подякувати, що в мене є можливість бачити своїх батьків, адже коли вороги були вже за кілька кілометрів і із сусідів не залишилося взагалі нікого, батьки не виїжджали, і лише завдяки нашим Героям Київську область звільнено і будуть звільнені й інші міста!", - написала вона.

Весело проводить час із українкою: Кіркоров обманом полетів до США, росіяни обурені

субота, 28 січень 2023, 14:53

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою, зазначають Патріоти України. Кіркоров гуляє зі сп...

Відомий український ведучий розповів, хто з зірок-чоловіків пропонував йому секс

субота, 28 січень 2023, 13:14

Український ведучий Слава Дьомін не так давно у своєму Instagram ділився, що у його біографії був такий випадок, коли до нього залицявся відомий чоловік. Втім, Дьомін навіть натяку не залишив на те, хто б це міг бути. Більш детально про цю історію зі с...