Відмовився від онуків та дітей: Стало відомо, чому знаменитий радянський актор потрапив у будинок для літніх людей

Народний артист РФ Леонід Куравльов, у якого, крім коронавірусу, лікарі виявили цілий букет важких захворювань, останні пів року перед госпіталізацією провів у будинку для людей похилого віку, зазначають Патріоти України.

До пансіону артиста відправили дорослі діти, пише «КП». Відомо, що Куравльов має квартиру у центрі Москви, в якій він жив разом з дружиною. Після смерті дружини артист почав згасати. Поступово він перестав спочатку зніматися у кіно, а потім й зовсім став самітником. До центру реабілітації Куравльов поступив у дуже поганому стані. Керівник закладу розповіла, що артист був дуже недоглянутим та худим.

Начебто у Леоніда В'ячеславовича склалися погані стосунки з його рідними. Особливо артист не бажав нічого чути про дочку Катерину, з якою жив останнім часом. Він навіть не хотів бачити спадкоємицю, коли та відвідувала його в пансіонаті, вдавав, що спить.

За словами керівниці центру, у пансіонаті Куравльов відчув себе краще — став з апетитом їсти та спілкувався з персоналом. Але від його колишньої життєрадісності не залишилося сліду. У пансіонаті також зазначили, що артист мав проблеми зі слухом, але слуховий апарат носити не любив.

Наталя Могилевська на Водохреща безстрашно пірнула в ополонку, перед цим похизувавшись все ще чудовою фігурою

четвер, 20 січень 2022, 7:10

Співачка Наталя Могилевська на свято Водохреща вирішила не відставати від шанувальників та поринула у Дніпро, зазначають Патріоти України. . В Instagram співачка опублікувала знімок, на якому позувала на вулиці в одному злитому смугастому купальнику,...

З архіву ПУ. Українська співачка та телеведуча "плюсів" моржує оголеною в ополонці (фотофакти)

четвер, 20 січень 2022, 4:00

Лікарі попереджають, плигати частіше двох разів на тиждень в зимову воду - зависоке навантаження на організм. Зовні здорові ветерани моржування вкоротили собі віку через щоденні занурення, помираючи зовні здоровими. Українська співачка Tayanna, яка яки...