"Відстань і час": Відомий український актор розійшовся з дівчиною після п'яти років стосунків і назвав причину


Відомий український актор Володимир Гладкий розійшовся зі своєю дівчиною, з якою перебував у стосунках протягом п'яти років, передають Патріоти України.

Артист зізнався, що стало причиною їхнього розриву. Зокрема, колишня обраниця Володимира Джулія живе в США, тим часом він перебуває в Україні. За словами актора, відстань негативно вплинула на їхні стосунки. Окрім того, у колишніх закоханих виявилися різні погляди щодо спільного майбутнього. Актор хоче далі розвиватися саме в Україні, а Джулія – в США.

"Моя колишня дівчина поїхала до США. По суті, відстань та час зруйнували наші стосунки. Але найголовніше – це бачення свого життя. Вона хоче жити в Америці, а я – в Україні", - розповів Гладкий в інтерв'ю kp.ua.

Зазначимо, Володимир Гладкий та Джулія протягом тривалого часу перебували разом. У червні минулого року закохані відсвяткувати п'яту річницю їхніх стосунків. Під час повномасштабної війни Володимир Гладкий залишився в Україні, тим часом Джулія обрала США, де знімає короткометражні фільми та займається пластичним гримом.

"Користуються безробіттям": Зірка "Скаженого весілля" розповіла, наскільки впали доходи артистів під час війни

середа, 29 травень 2024, 11:22

Популярна українська акторка Віра Кобзар ("Скажене весілля", "Джованні", "Родичі", "Ми більше ніж я") в інтерв’ю OBOZ.UA розповіла, які гонорари зараз платять артистам, інформує UAINFO.org. Аристка каже, що вперше на знімальний майданчик та театральну ...

"Мені не сподобалося": Дмитро Коляденко зізнався, чому більше не спілкується з Іриною Білик

вівторок, 28 травень 2024, 17:43

Актор, хореограф та шоумен Дмитро Коляденко, який довгий час після розриву з Іриною Білик підтримував з нею дружні стосунки, вразив зізнанням. За його словами, вони припинили будь-яке спілкування з грудня минулого року. Каже, що вони посварилися через ...