Відверта брехня! Родині Марини Поплавської з "Дизель Шоу" після смерті не виплатили зароблені акторкою гроші, Крутоголова звинуватили в брехні

Акторка "Дизель Шоу" Марина Поплавська трагічно загинула в ДТП у 2018 році. Сестра Марини розповіла, що її родині не виплатили гроші, які акторка заробила під час туру, в якому її життя обірвалося, передають Патріоти України.

Родичка Поплавської писала режисеру Миколі Федосенкову, який раніше також працював у "Дизель Студіо". Режисер скаржився, що йому не в повному обсязі виплатили зароблений гонорар, однак художній керівник студії Єгор Крутоголов прокоментував ці звинувачення.

За словами Єгора, Микола погано виконував свою роботу, Крутоголов навіть хотів звільнити режисера. Однак згодом запропонував йому виконання інших обов'язків. Та почалася війна і тоді вже було не до розважального контенту, за який Федосенков хотів отримати гроші. Миколі виплатили половину гонорару, оскільки він працював саме на гонорарній основі. Та це все одно обурило чоловіка.

Скандал у "Дизель Студіо" з Мариною Поплавською

Через декілька днів в мережі розгорівся новий скандал, пов'язаний з "Дизель Студіо". У 2018 році після час туру акторка трагічно загинула в ДТП. Сестра Марини написала Федосенкову, що родині не виплатили ті гроші, які Поплавська чесно заробила під час туру.

Після загибелі моєї рідної сестри керівники шоу не вважали за потрібне повернути родині чесно зароблені Мариною кошти за чотири концерти, які відбулися в Києві, Луцьку, Львові, а також за знімання влітку 2018 року в серіалі "На трьох". Я не знаю точної суми, але розумію, що йдеться про чималу суму. Про будь-які компенсації з приводу загибелі на робочому місці годі й говорити, – написала Людмила.

Жінка зазначила, що продюсери шоу влаштували пишне поховання Марини, однак зекономили на безпеці та гонорарах. Людмила зауважила, що виходить так, що сестра сама собі оплатила ритуальні послуги: "Назвати це просто цинізмом – це не сказати нічого. Якщо для адміністрації шоу це є нормою, то нехай їхні вчинки будуть на їхній "совісті".

Фонди й депозити, начебто відкриті племінницям Марини Поплавської, які пан Бланар, а також пан Крутоголов анонсували на всю Україну, – є відвертою брехнею. Юридично це неможливо, – наголосила сестра Поплавської.

Відомий актор родом з Херсона підтримав окупацію рідного міста (відео)

вівторок, 16 серпень 2022, 17:59

Російський актор Сергій Гармаш приїжджав до тимчасово окупованого Херсона. Виявляється, знаменитість - почесний громадянин Херсона, адже народився саме у цьому українському місті, передають Патріоти України. Як йдеться у сюжеті проекту FreeДом, зіркова...

"По мені валили цілеспрямовано": Екслідер "Тартака" Олександр Положинський розповів, як мало не загинув на передовій

вівторок, 16 серпень 2022, 16:30

"Сьогодні три місяці як я в ЗСУ.Не так багато, щоби цим можна було особливо пишатися. Не так мало, щоби на це геть не звертати уваги. Що встиг за цей час? Навчився багато нового і згадав щось із забутого. Точно став краще стріляти. Точно не став краще ...