Війна повністю змінила її життя: "Я навчилась готувати та прати", - Дорофєєва

Відома українська співачка Надя Дорофєєва зізнається, що дев’ять місяців повномасштабної війни повністю змінили її життя. Про це вона розповіла в інтерв’ю програмі «Ранок вдома». Співачка говорить, що як і більшість українців не вірила в те, що в Україні розпочнеться повномасштабна війна, тому перший час артистка важко звикала до жахливих реалій.

— Перші три місяці я взагалі не працювала, а потім стала писати нові пісні та активно гастролювати на підтримку України, — каже Надя.

Її першою роботою за час війни став дует із Артемом Пивоваровим — пісня «Думи». Вже пізніше вона випустила альбом українською мовою. Співачка зізнається, що за час війни її пісні стали іншими.

— Поки що я лише вчуся писати тексти, — розповіда Дорофєєва. — До речі, перша пісня, яку я написала в чотирнадцять років, була українською і називалася «Я люблю мій Крим». Коли почалася війна, мені було дуже страшно писати лірику українською. Хотілося писати такі ж потужні тексти, як в «Океану Ельзи», чи в «Один в каное». Сумнівалася, чи зможу. Довелося звертатися за допомогою до професіоналів. На закиди щодо того, що я пізно почала співати українською, я реагую нормально. Прийде час і поясню, чому так сталося.

Співачка по-філософськи ставиться до реалій сьогодення, таких як повітряні тривоги чи відключення світла. Каже — війна багато чому її навчила.

— Я звикла до того, що нічого не можна планувати, — каже Надя. — Треба швидко приймати рішення, бути організованим. Я нарешті навчилась готувати, прати. Я стала більш відповідальною. Ми, українці, взагалі неймовірні, у нас тут надзвичайно складно, але ми швидко призвичаїлись до нових реалій. Класно, що багато ситуацій ми переживаємо з гумором. Ми сміливі, ми все здолаємо!

"Правда завжди збирається по шматочках": Експідопічна Потапа, яка звинуватила його в домаганнях, розкрила нові деталі скандалу і пояснила, чому мовчала раніше

середа, 29 березень 2023, 10:43

Українська співачка GIP C, яка звинуватила продюсера Олексія Потапенка в схилянні до інтиму та зрадах Анастасії Каменських, розкрила нові деталі скандалу. З її слів, від поведінки Потапа постраждали й інші артисти, але вони мовчать "десятиліттями", пер...

"Він вже зустрічався з Настею": Експідопічна Потапа заявила, що він пропонував їй інтим в обмін на кар'єру

вівторок, 28 березень 2023, 22:43

Українська співачка GIP C, яка співала в гурті NZK та співпрацювала з продюсером Потапом, заявила, що репер нібито схиляв її до інтиму. Про це виконавиця розповіла у своїх соцмережах. За її словами, Потап пропонував їй непристойні речі в обмін на успіш...