"Війна все перекроїла": Єфросиніна поскаржилася на проблеми у відносинах з чоловіком

Українська телеведуча Маша Єфросиніна, яка ніяк не коментує скандальні витівки своєї сестри Лізи Ющенко у Москві, поділилася деталями особистого життя. Як повідомляє ТСН, зокрема, вона розповіла про свої взаємини з чоловіком - Тимуром Хромаєвим, передають Патріоти України.

Зокрема, Єфросиніна зізналася, що повномасштабна війна в Україні і напад Росії вплинули на їхній шлюб. За словами ведучої, за 20 років стосунків вони з чоловіком багато чого пройшли разом і вибудовували ідеальні стосунки. Втім, війна це все перекроїла, бо їхнє життя кардинально змінилося: Маша живе на дві країни, а Тимур – зайнятий військовими справами.

"У мене все нормально з Тимуром, але війна відбилася на наших відносинах сильно. Я намагаюся в Києві проводити тепер якомога більше часу, тому що знаю, що все залежить від мене. Люди, які прожили 20 років разом, ми звикли до зовсім іншого життя удвох. Ми його (шлюб - ред.) вибудували за всіма помилками, за всіма образами, двоє дітей з різницею в 10 років, все ми вибудовували по краплі. І ця проклята повномасштабна війна все перекроїла", - зізналася знаменитість у своєму шоу "Іспит з Машею Єфросиніною".

Ведуча розповіла, що сімейні рішення лягли на її плечі. Втім, Маші це не подобається. Тому зараз вони з Тимуром намагаються вирішити це питання.

"Мій чоловік прийняв свої рішення, він повністю живе зараз захистом країни, своїми військовими справами. Я розумію, що єдине, що я можу сказати, що рішення приймаю я, але мені це не подобається. Ми теж проходимо через випробування, дуже складні, і я дуже сподіваюся, що ми його пройдемо", - зізналася вона.

Весело проводить час із українкою: Кіркоров обманом полетів до США, росіяни обурені

субота, 28 січень 2023, 14:53

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою, зазначають Патріоти України. Кіркоров гуляє зі сп...

Відомий український ведучий розповів, хто з зірок-чоловіків пропонував йому секс

субота, 28 січень 2023, 13:14

Український ведучий Слава Дьомін не так давно у своєму Instagram ділився, що у його біографії був такий випадок, коли до нього залицявся відомий чоловік. Втім, Дьомін навіть натяку не залишив на те, хто б це міг бути. Більш детально про цю історію зі с...