Військовослужбовиці дозволу не давали: Скандал із Оленою Кравець і брендом білизни набирає обертів

Скандал навколо ініціативи "Одна за одну" бренду brabrabra, його партнерів і зірки "Кварталу 95" Олени Кравець отримав неочікуване продовження. Своє обурення висловили військовослужбовиці, чиї прямі цитати про незручну білизну використали для реклами проєкту, передають Патріоти України.

Зокрема, авторка слів про "випадаючі груди", бойова медикиня "Піранька" заявила, що чекає від учасників скандалу пояснень, бо не давала згоди на використання її імені та слів. Бренд у блозі вже відреагував на новий виток обурення в суспільстві.

В своїх соцмережах Юлія "Піранька" Мала написала: "Чекаю ваших пояснень, чому ви піаритесь на мені та коли я давала вам право говорити від мого імені?" Ба більше, використання цитати не узгоджувала і військова Надія з позивним "Професор", яка особисто написала про це бренду та опублікувала скриншот.

Бренд білизни, який спершу стверджував, що військові дали згоду на те, щоб від їхнього імені говорили зірки, під час скандалу неочікуано для себе зʼясував, що насправді дозвіл у героїнь ніхто не питав. У непорозумінні звинуватили погану комунікацію між ними та фондами-партнерами, які, вочевидь, і проводили опитуванні.

"На жаль, при погодженні використання цитат у зовнішній кампанії трапилось непорозуміння між нами та фондами-партнерами. Наразі з усіма захисницями відбувся діалог", – написали на офіційній сторінці brabrabra.

Як запевнив бренд, вони припинять використовувати цитати жінок, які не хочуть брати участь в ініціативі. Тим часом Олена Кравець публічно не відреагувала на звернення "Піраньки". На її сторінці в коментарях перед підписниками виправдовується бренд, поки зірка відмовчується.

Дівчина продовжує інтригувати: Співачка Klavdia Petrivna вперше показала своє обличчя (фото)

субота, 20 липень 2024, 19:45

Українська співачка Klavdia Petrivna, яка увірвалася в український шоубізнес та стала однією з найпопулярніших артисток, досі ховалася під масками та великими капелюхами. Шанувальники маоло що знають про загадкову артистку, але її пісні одразу припали ...

Тварина "дала згоду": МЗС Литви взяло на службу кота

субота, 20 липень 2024, 14:30

На подвір'ї міністерства зовнішніх справ Литви знайшли маленьке чорне кошеня. Дипломати вирішили залишити тварину під опікою відомства. Про це у п'ятницю, 19 липня, повідомив міністр закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс. Високопосадовець уточн...