Вік бере своє: 95-річна Єлизавета II повністю відмовилася від алкоголю

До цього королева дозволяла собі трохи хильнути надвечір або ж пила сухе мартіні за обіднім столом.

Всі симпатики, хто не відмовляє собі в бокалі, щиро жаліють стареньку

Королева Великої Британії 95-річна Єлизавета II вирішила, за порадою лікарів, взагалі відмовитися від алкоголю, повідомляють Патріоти України з посиланням на The Daily Telegraph.

"Монарх розраховує в якнайкращому стані відзначити платиновий ювілей (70 років) перебування на троні, торжество з нагоди якого відбудеться в наступному році", - сказано в статті.

Відзначається, що рекомендації медиків не пов'язані з якимось захворюванням, а їх дано "як застережні".

"Королева особисто прийняла рішення взагалі відмовитися від спиртного, але ж вона й так ніколи багато не вживала", - уточнено в публікації.

За даними ЗМІ, британська королева іноді за вечерею могла пригубити чи під час обіду випити сухого мартіні.

Букінгемський палац не прокоментував нинішній стан здоров'я британської королеви.

Сімдесятиріччя свого сходження на престол королева Великої Британії святкуватиме влітку наступного року. На троні в 1952 році вона змінила свого батька Георга VI. Тоді королеві було 25 років. Зараз вона є найстаршою серед чинних глав держав і найдовше править із нині живих монархів.

"Це ганьба, він мене підставив": Ірина Білик розізлилася на ексчоловіка через анонсований концерт у Росії

п’ятниця, 20 травень 2022, 16:22

Відома українська співачка Ірина Білик відреагувала на анонс концерту в Москві свого колишнього чоловіка-росіянина, фотографа та продюсера Аслана Ахмадова. Артистка зізналася, що її розлютила поведінка екса, який спочатку підтримував Україну у війні пр...

"Хочу, щоб ми перебили цих тварюк разом з путіним": Олександр Алієв уже придумав, як відзначить кінець війни

п’ятниця, 20 травень 2022, 10:44

Колишній футболіст «Динамо» та збірної України Олександр Алієв, який після вторгнення російських окупантів записався до тероборони, а потім пішов служити у ЗСУ, розповів, чим займатиметься після закінчення війни, передають Патріоти України. «Я хочу одн...