Віктор Павлік гастролює у Німеччині: Катерина Репяхова розповіла, як йому вдалося виїхати з країни під час війни

Дружина українського співака Віктора Павлика Катерина Репяхова вирушила з Ізраїлю додому до Києва. Дорогою в Україну вони із чоловіком зустрілися в Німеччині. У прискіпливих фоловерів пари виникло питання, як Павлик опинився за кордоном, адже виїзд чоловічого населення з України заборонений через війну з росіянами, передають Патріоти України.

У своєму Instagram-блозі Катя розповіла, що її чоловік дає благодійні концерти за кордоном і виклала у сторіс кілька відео з концертів Павліка. Також Катерина показала, як артист проводить час з маленьким сином після довгої розлуки.

Катерина Репяхова разом зі своєю мамою і сином Михайликом виїхали з країни майже одразу після повномасштабного вторгнення РФ. Блогерка запевнила, що поїздку в Ізраїль до своєї сестри планувала давно. Там вони пробули два місяці і повернулися додому. Катя каже, що дуже хотіла швидше приїхати до чоловіка і сподівається на якнайшвидше відновлення миру в рідній країні.


Ірина Білик розповіла, що чоловік Повалій Ліхута дивиться телевізор і радіє вбивствам українців

середа, 29 червень 2022, 8:20

Українська співачка Ірина Білик, будинок якої розгромили російські окупанти, розповіла, що чоловік її колеги Таїсії Повалій, продюсер Ігор Ліхута підтримує "спецоперацію" РФ у нашій країні. За її словами, чоловік дивиться телевізор та щиро радіє вбивст...

Аліна Гросу дала приводи думати, що вона розлучилася зі своїм бойфрендом-актором із РФ

вівторок, 28 червень 2022, 20:14

Шанувальники української співачки Аліни Гросу підозрюють, що вона розлучилася зі своїм коханим Романом Полянським. Відомий російський актор театру і кіно після повномасштабного вторгнення РФ на територію України не висловив свою позицію щодо війни, хоч...