
Гуморист Станіслав Первухін змінив сцену на однострій. Він вступив до 3-го батальйону «Свобода» Бригади наступу НГУ «Рубіж». У інтерв’ю Online.UA військовий розповів, як змінився Володимир Зеленський із часів, коли їм разом доводилося стояти на сцені «Ліги сміху». Зеленський, як відомо, був одним із засновників та постійним ведучим цього турніру коміків упритул до свого висування у президенти. Станіслав Первухін грав у складі сумської команди «Готель 72», передають Патріоти України
«Тоді він (Зеленський, – ред.) справляв враження толкової, доброї, але замореної людини. Він завжди всім посміхався, вітався, завжди у взаємодії з кимось був. Тобто він не з тих, що приходять – довкола них охорона нікого не пропускає. Він ходив на перекури з усіма. Але був ніби постійно втомлений. Зараз я не уявляю, наскільки він втомлений, оцей фактор у нього трошечки більше усугубився», – сказав гуморист.
Крім того, Первухін відзначив організаторські здібності Зеленського.
«Що тоді був кльовим менеджером, що зараз він підтверджує свій левел у роботі на державному рівні», – висловив думку боєць батальйону «Свобода».
Сезон випускних вечорів змусив багатьох українських знаменитостей згадати власне прощання зі школою. Однак для декого цей день залишив не лише теплі спогади, а й гіркий осад через життєві обставини, сімейні проблеми чи навіть пандемію, передають Патріо...
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...