"Він - правильна й талановита людина": Колишня дружина Тігіпка розповіла про стосунки після розлучення (відео)

Ексдружина колишнього віцепрем'єра України Сергія Тігіпка, бізнесвумен Вікторія Тігіпко після розлучення зберегла із чоловіком дружні стосунки. Про це вона розповіла у ЖВЛ, яка 20 жовтня вийшла на каналі "1+1", передають Патріоти України.

"У нас дружні, партнерські стосунки. Багато є тем, які ми разом розвиваємо. Із дітьми ми постійно спілкуємося. Якщо є діти – це вже історія на все життя. Важливо обирати другу половину як друга й адекватного партнера", – заявила Вікторія Тігіпко.

Вона зазначила, що Тігіпко й далі фінансує Одеський кінофестиваль, президенткою якого вона є. "Є особисте життя, а є бізнес. Нормальні люди діють правильно. Він – правильна й талановита людина, тому тут жодних питань навіть не могло бути", – зазначила Тігіпко.

"Я нормальна людина, у мене є стосунки, але заміж – ця печатка в паспорті, яка не завжди допомагає. Важливо, щоб кожен знайшов людину, із якою йому комфортно. У мене із цим ніколи не було проблем і зараз теж усе чудово", – підсумувала вона.

Новий проект: Арнольд Шварцнеггер постав в образі Зевса та заінтригував фанів (фотофакти)

субота, 29 січень 2022, 7:25

74-річний голлівудський актор та екс-губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер спантеличив фанатів новим постером, на якому постав в образі верховного бога Олімпу Зевса.Відповідна публікація з'явилася у його Twitter-акаунті, зазначають Патріоти Україн...

Скарби казкової краси: Члени італійської королівської сім'ї хочуть повернути коштовності корони (фото)

субота, 29 січень 2022, 0:32

Спадкоємці останнього короля Італії Умберто II звернулися з офіційним проханням повернути їм коштовності корони, які вони втратили після того, як країна скасувала монархію після Другої світової війни. Від того часу колекція зберігається у сховищі Банку...