"Візьму автомат і піду": Олег Газманов заявив про готовність вбивати українців

Російський співак-путініст Олег Газманов заявив, що готовий їхати на війну в Україні, якщо цього вимагатиме уряд його країни. Однак зараз він нібито корисніший тим, що співає і виступає для окупантів, передають Патріоти України.

"Мені 71 рік. Якщо батьківщина накаже, я візьму автомат і піду. Але зараз корисний тим, що співаю свої пісні", - сказав музикант у програмі "Життя і доля".

Також він прокоментував введені проти нього санкції в різних країнах світу. За його словами, народ продовжує його любити і готовий ходити на його концерти. Однак "маріонетковий уряд" його не пускає.

"Рахунків у мене там, слава Богу, немає, але дві квартири заарештовані. Навіть якби у мене була вілла за кордоном, я б робив те, що роблю. Чим вище тиск, тим міцніший бетон", - додав Газманов. Олег Газманов не тільки підтримав дії Кремля, але й активно їздив в окупований Донецьк і давав там концерти.

Кажуть, що після повномасштабного вторгнення РФ в Україну артист по-тихому подав документи на громадянство Ізраїлю і вже пакував валізи, але Свята земля його не прийняла. Також Газманову було відмовлено у відвідуванні Литви, Естонії та Латвії.

В Україні ж суд взагалі заочно заарештував російського співака за підозрою в посяганні на територіальну цілісність нашої країни.

Лоліта "просадила" в казино майже $2 мільйони

вівторок, 21 березень 2023, 21:00

Опальна співачка Лоліта, яка живе і виступає в РФ, нічого не кажучи про війну в Україні, шокувала новими зізнаннями. Виявилося, вона страждала від пристрасті не тільки до алкоголю і наркотиків, також вона була ігроманом, зазначають Патріоти України. У ...

"Бережіть мене": Пугачова звернулася до Путіна, але поплатилася

вівторок, 21 березень 2023, 10:26

Співачка Алла Пугачова, яка втекла з Росії до Ізраїлю, постійно піддається нападкам з боку росіян. Продюсер "Ласкавого мая" Андрій Разін заявив, що на це є причина. Також він здивований, що Алла Пугачова стала цапом-відбувайлом, передають Патріоти Укра...