"Вона мене приворожила": Гордон відверто розповів, чим його підкорила кожна із дружин

Український журналіст і ведучий Дмитро Гордон у програмі "Зірковий шлях" розповів про своїх дружин, передають Патріоти України.

З першою дружиною Наталією він перебував у стосунках вісім років. У шлюбі у них народився син, але навіть поява дитини не врятувала їхні стосунки. За словами Дмитра, вони розлучилися через те, що пройшло кохання.

Другою дружиною Гордона була Олена Сербіна, яка, за його словами, приворожила його. Дмитро розповів, що вона володіла суперздатностями і могла це зробити. Ось тільки і це ні до чого доброго не привело. Пара розлучилася, але журналіст продовжує спілкуватися з екс-дружиною, бо у них двоє спільних дітей.

Третьою офіційною дружиною стала Олеся Бацман, яку Дмитро називає своїм найкращим другом. Він зазначив, що Олеся дуже талановита і розумна жінка. Також він захоплюється тим, що вона завжди може дати добру пораду. Крім того, вони ніколи не сваряться.

"Я, до речі, до своїх дружин колишніх ставлюся з великою повагою і завжди по-доброму все згадую. І ми спілкуємося, і у нас діти спільні", – поділився Дмитро.

Джессіка Сімпсон розповіла, що ледь не померла після процедури підтяжки живота, яка дала жахливі результати

понеділок, 29 травень 2023, 14:56

Під час вагітності в жіночому тілі відбувається безліч змін, і деякі можуть залишитися назавжди. Інші вирішуються за допомогою пластичної хірургії. Однак пластична хірургія може бути небезпечною - про що дізналася співачка Джессіка Сімпсон, мама трьох ...

Нові виклики нової принцеси Уельської: Кейт Міддлтон повторює помилку своєї свекрухи Діани, і це злить короля Чарльза III, - експерти

понеділок, 29 травень 2023, 9:14

41-річна принцеса Уельська Кетрін за 12 років шлюбу з принцом Уельським з дівчини-простолюдини перетворилася на одну з найвпливовіших і найпопулярніших жінок Великобританії, а любов до неї поширилася далеко за межі країни. За модними виходами Кейт та з...