"Вона мене приворожила": Гордон відверто розповів, чим його підкорила кожна із дружин

Український журналіст і ведучий Дмитро Гордон у програмі "Зірковий шлях" розповів про своїх дружин, передають Патріоти України.

З першою дружиною Наталією він перебував у стосунках вісім років. У шлюбі у них народився син, але навіть поява дитини не врятувала їхні стосунки. За словами Дмитра, вони розлучилися через те, що пройшло кохання.

Другою дружиною Гордона була Олена Сербіна, яка, за його словами, приворожила його. Дмитро розповів, що вона володіла суперздатностями і могла це зробити. Ось тільки і це ні до чого доброго не привело. Пара розлучилася, але журналіст продовжує спілкуватися з екс-дружиною, бо у них двоє спільних дітей.

Третьою офіційною дружиною стала Олеся Бацман, яку Дмитро називає своїм найкращим другом. Він зазначив, що Олеся дуже талановита і розумна жінка. Також він захоплюється тим, що вона завжди може дати добру пораду. Крім того, вони ніколи не сваряться.

"Я, до речі, до своїх дружин колишніх ставлюся з великою повагою і завжди по-доброму все згадую. І ми спілкуємося, і у нас діти спільні", – поділився Дмитро.

Померла виконавиця ролі Венсді Аддамс у класичному фільмі жахів світового кінематографу

вівторок, 31 січень 2023, 8:05

У понеділок, 30 січня, американські ЗМІ повідомили про смерть популярної актриси Лізи Лорінг. Вона померла у віці 64 років від інсульту 28 січня в одній із каліфорнійських лікарень. . Лорінг дебютувала на телебаченні у віці 6 років. Вона виконала роль...

Думки розділилися: Леся Нікітюк здивувала українців незвичним іміджем у новому для себе шоу (відео)

вівторок, 31 січень 2023, 6:31

Леся Нікітюк у новому з’являтиметься у яскравих образах. Телеведуча показала кілька із них. На одному з відео вона одягла яскравий червоний костюм та зробила незвичну зачіску — з елегантним чубчиком. . Прихильники пишуть, що така зачіска дуже пасує Л...