"Вона могла вижити": Охоронець принцеси Діани розкрив подробиці смертельної ДТП

31 серпня відбудеться 25-а річниця з дня загибелі принцеси Уельської, леді Діани Спенсер. Вона потрапила в автомобільну катастрофу в Парижі. Її супутники, охоронець Анрі Поль і її коханець, мільярдер Доді аль-Файєд, загинули на місці, передають Патріоти України.

Другий охоронець, Тревор Ріс-Джонс, вижив, але не пам'ятає подій того дня. Діана померла через дві години після ДТП в одній з паризьких лікарень.

Інший охоронець принцеси, Лі Сансум, якого вона прозвала Рембо, розповів британському виданню The Sun, що в той фатальний вечір він міг перебувати в машині Спенсер і аль-Файєд. Він та Ріс-Джонс тягнули соломинку, хто відправиться на чергування. Ріс-Джонс програв.

Сансум картає себе за те, що так легковажно ставився до своєї роботи. Навіть через 25 років він все ще впевнений, що міг запобігти смерті Леді Ді.

"Коли я дізнався, що вони не були пристебнуті ременями безпеки під час аварії, я зрозумів, чому вони не вижили. Цього не повинно було статися. Для сім'ї було стандартною практикою пристібатися ременями безпеки. Це був наказ від боса, батька Файєда. Доді, втім, ненавидів пристібатися ременями безпеки, і я завжди наполягав на цьому",- згадує Сансум.

Колишній охоронець переконаний, що якби він тоді вийшов на зміну, він би переконав принцесу Діану і її коханого пристібнутися. У такому випадку, навіть якщо аварія була неминуча, вона б не стала фатальною для трьох людей включаючи Королеву сердець.

І тут усіх поводили за носа: Меган і Гаррі приховали від публіки справжню дату своїх заручин

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:59

Меган та Гаррі з перших публічних виходів водили за ніс публіку та репортерів. Королівські біографи розкрили нюанс щодо заручин пари, передають Патріоти України. Офіційно про свої заручини пара оголосила 27 листопада 2017 року, через півроку після того...

"Якщо і бахне в цю мить, всі будуть кохані": Jerry Heil записала трек про Щекавицю на мотив "Вовчиці" Олега Винника

понеділок, 3 жовтень 2022, 11:30

Увагу української співачки Jerry Heil не оминув мем про оргію на горі Щекавиця в разі ядерної атаки РФ на Україну. Виконавиця записала жартівливий трек на мотив "Вовчиці" Олега Винника, передають Патріоти України. "Щекавиця в усіх мемах і шпаринах. Не ...