"Вони не зупиняться, поки вона не помре": Принц Гаррі розповів про страх втратити Меган Маркл

Принц Гаррі заявив, що страх втратити свою дружину Меган Маркл був однією з основних причин, через які пара покинула королівські обов'язки та переїхала в США. Він розповів про расизм, з яким його кохана зіткнулася в останні роки.

Гаррі також провів паралелі між історією Меган і своєю покійною матір`ю, принцесою Діаною. Він зазначив, що саме критика, з якою зіткнулася колись його родичка, привела її до загибелі. Такими подробицями герцог поділився в новому шоу The Me You Can not See.

"Історія повторювалася. Мою матір переслідували аж до самої смерті, коли вона була у стосунках з кимось, хто не був білим. І тепер подивіться, що сталося", – заявив Гаррі.

Він додав, що боїться – його дружину може спіткати та ж доля, що і його матері, якщо увага преси та жорстокі нападки в її сторону не припиняться.

"Вони не зупиняться, поки вона не помре. Я можу втратити ще одну жінку у своєму житті. Список зростає. І все це вказує на тих же людей, ту ж бізнес-модель, ту ж галузь", – підсумував він.

Нагадаємо, принцеса Діана загинула у 1997 році в автокатастрофі в Парижі. Після події її доставили в лікарню, де вона померла через дві години.

"Опух слідом за Басковим": Відомий російський співак змінився до невпізнання (фото)

середа, 30 листопад 2022, 12:28

Виконавець "Малинового вина" заявився на відкритті ковзанки в Москві разом з сім'єю - дружиною Юлією Проскуряковою і донькою Веронікою. Шанувальники вмить розгледіли, як розповнів Ніколаїв. Він був у чорній шапці, яку натягнув мало не на очі, і в чорні...

Оля Полякова стала брюнеткою та помилувалася з красенем-"абреком"

вівторок, 29 листопад 2022, 19:00

Українська співачка Оля Полякова, яка минулого ефіру ледь не вилетіла з грузинських «Танців із зірками», цього разу повністю реабілітувалася та отримала високі оцінки від членів журі.З партнером Максом Єжовим артистка виконала на паркеті чуттєвий грузи...