
Українська актриса Катерина Кістень, яка знімалася у серіалах "Коли ми вдома" та "Свати", ошелешила заявою про "хороших росіян". Вона вважає, що такі люди страждають нібито більше за інших.
"Я спілкуюся багато з людьми, які саме з Росії, давно переїхали... Я скажу, що це люди, як називається "хорошие русские"... Вони, по-перше, страждають більше, ніж ми тут. Бо це все їх стосується більше, аніж когось... Вони всі несуть за це внутрішню відповідальність, вони всі ввімкнулися в роботу гуманітарну", - заявила Кістень в інтерв'ю Аліні Доротюк.
За словами актриси, вона не може засуджувати росіян, які виїхали. Навпаки, вона їх поважає. "Я просто бачу постійно ці очі і я не можу такій людині сказати: "Агов, ти, руський"... Я от на такому рівні не можу, на людському. Я дуже поважаю саме тих росіян, колег, які виїхали, які не підтримують (РФ - УНІАН), які висловлюють чітку позицію", - зазначила зірка.
За словами актриси, вона ніколи не буде просити, аби росіяни, які знаходяться на території країни-агресорки, відкрито засуджували путінський режим. Кістень вважає, що РФ "перемелює" тих, хто говорить щось проти неї.
Виконавець в останні роки тримає особисте життя подалі від камер. Проте деякі подробиці артист все ж таки розкриває. Зокрема, співак офіційно підтвердив, що більше не самотній. Артист це зробив в Instagram-stories, опублікувавши доволі пікантні кадри з...
Британський промоутер Едді Гірн оголосив ім'я наступного суперника Олександра Усика після того, як той відмовився від усіх чемпіонських титулів, повідомляє Boxingscene. За словами Гірна, суперником українця стане американець, передають Патріоти України...