
Тварину, яка приєднається до німецької вівчарки президента Джо Байдена, назвали на честь рідного міста кота – Віллоу-Гроув. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на BBC.
Зазначається, що дружина президента, Джилл Байден, познайомилася з Віллоу ще на заході в Пенсільванії під час виборчої кампанії її чоловіка 2020 року, коли тварина сама заскочила на сцену. Втім, кота забрали до Білого дому лише зараз.
Відомо, що у Білому домі не було жодної кішки з часів адміністрації Буша, коли у 2009 році померла кішка Індія. Хоча собаки були частішими жителями Білого дому, кілька президентів також тримали кішок вдома, зокрема Білл Клінтон, Джиммі Картер і Джеральд Форд.
Сезон випускних вечорів змусив багатьох українських знаменитостей згадати власне прощання зі школою. Однак для декого цей день залишив не лише теплі спогади, а й гіркий осад через життєві обставини, сімейні проблеми чи навіть пандемію, передають Патріо...
Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...