Вперше за багато років: У Білому домі "завівся" кіт (фото)

У Білому домі вперше з часів адміністрації 43-го президента Джорджа Буша з'явився кіт.

Тварину, яка приєднається до німецької вівчарки президента Джо Байдена, назвали на честь рідного міста кота – Віллоу-Гроув. Про це повідомляють Патріоти України із посиланням на BBC.

Зазначається, що дружина президента, Джилл Байден, познайомилася з Віллоу ще на заході в Пенсільванії під час виборчої кампанії її чоловіка 2020 року, коли тварина сама заскочила на сцену. Втім, кота забрали до Білого дому лише зараз.

Відомо, що у Білому домі не було жодної кішки з часів адміністрації Буша, коли у 2009 році померла кішка Індія. Хоча собаки були частішими жителями Білого дому, кілька президентів також тримали кішок вдома, зокрема Білл Клінтон, Джиммі Картер і Джеральд Форд.

Сльози, булінг і зірвані мрії: Українські зірки відверто розповіли про свої випускні

п’ятниця, 26 червень 2026, 7:27

Сезон випускних вечорів змусив багатьох українських знаменитостей згадати власне прощання зі школою. Однак для декого цей день залишив не лише теплі спогади, а й гіркий осад через життєві обставини, сімейні проблеми чи навіть пандемію, передають Патріо...

"Вдарило сильно": Тяжко хворий відомий продюсер розповів, чому залишив Україну

четвер, 25 червень 2026, 12:10

Український музичний продюсер Володимир Бебешко вперше відверто розповів про серйозні проблеми зі здоров'ям. Три роки тому у знаменитості стався інсульт, через який йому довелося вимушено переїхати до столиці Польщі. Про це він розповів у інтерв'ю Слав...