Впізнати майже неможливо: Ольга Сумська показала себе 14-річною (фото)

Відома українська акторка Ольга Сумська поділилася рідкісними світлинами, повідомляють Патріоти України.

Так, у своєму Instagram артистка опублікувала знімки, на яких зображена ще зовсім юною 14-річною дівчинкою. Ольгу В'ячеславівну майже не впізнати. У неї було чорняве волосся, а також виразні карі очі.

До речі, знімки були зроблені взимку. Акторка пригадала, як тато в дитинстві робив їй ковзанку, а вона потім там каталась на ковзанах.

"Мої 14 років… Запоріжжя… Взимку тато сам заливав ковзанку біля нашого будинку, і ми ганяли на простих хлопчачих ковзанах. Як я тоді мріяла про фігурні. Моє щасливе дитинство", - пригадала Сумська.

Ольга Сумська у дитинстві / © instagram.com/olgasumska
Прихильники Ольги В'ячеславівни були здивовані. Вони зазначили, що акторка у дитинстві була справжньою красунею. Її молодша донька неабияк на неї схожа.

Страшна хвороба з'їла за три роки: На піку слави померла зірка знаменитих американських телесеріалів

понеділок, 30 січень 2023, 7:48

У неділю, 29 січня, у США на 46 році життя померла популярна актриса Енні Вершинг. Зірка серіалів «24 години», «Касл», «Босх», «Поза часом», «Новачок» хворіла на рак. Свій діагноз Енні дізналася у 2020 році, але продовжувала активно зніматися. Енні Вер...

Весело проводить час із українкою: Кіркоров обманом полетів до США, росіяни обурені

субота, 28 січень 2023, 14:53

Скандальний путініст Філіп Кіркоров розлютив росіян черговою витівкою. Артист, який так активно підтримує повномасштабну війну РФ проти України, полетів до США. Мало того, він публікує фото з українкою, зазначають Патріоти України. Кіркоров гуляє зі сп...