Все набагато драматичніше за плітки жовтих ЗМІ: У Кейт Міддлтон діагностували рак - заява принцеси Уельської

Кейт Міддлтон

Кейт Міддлтон зробила офіційну заяву про свій стан на тлі чуток, які з'явилися після того, як вона перенесла операцію. Як виявилось, у принцеси Уельської діагностували рак.

Про це свідчить відео, яке з'явилося на офіційній сторінці принца та принцеси Уельських у соцмережі X (раніше Twitter).

У Кейт Міддлтон рак

Принцеса заявила, що вона вже проходить курс хіміотерапії. Також вона не стала приховувати, що діагноз став для неї "величезним потрясінням".

Міддлтон та її чоловік, принц Вільям, роблять все, що можуть, щоб "осмислити і впоратися з цим". Після операції, яку вона перенесла, їй знадобився час, щоб відновитися та розпочати лікування від раку.

Але куди важливіше те, зазначила Міддлтон, що її сім'ї був потрібен час, щоб пояснити про усе це дітям - Джорджу, Шарлотті та Луї.

"Я їм сказала, що здорова і стаю сильнішою з кожним днем, зосереджуючись на тому, що допоможе мені вилікуватися розумом, тілом та духом", - зазначила вона.

"Це вже дуже складно зрозуміти": Олег Скрипка висловився про маму-росіянку та спілкування з родичами в РФ

субота, 25 травень 2024, 8:43

Лідер гурту "ВВ", співак Олег Скрипка відверто розповів про спілкування з родичами з РФ. Як зізнається виконавець, він підтримує зв'язок лише з мамою, адже вона абсолютно солідарна з його проукраїнською позицією. Хоча, за словами Олега, рідна людина ін...

Канни, ранок після червоної доріжки Розі Гантінгтон-Вайтлі: Супермодель та жінка актора Джейсона Стейтема подражнила фоловерів відвертим фото в ліжку

п’ятниця, 24 травень 2024, 8:15

Британська супермодель Розі Гантінгтон-Вайтлі показала, як пройшов її ранок, 22 травня, у Франції після публічного виходу на червону доріжку Каннского кінофестивалю-2024. На своїй сторінці в Інстаграм 37-річна цивільна дружина голлівудського актора Дже...