
Українська акторка Ксенія Мішина вирушила разом зі своїм коханим Олександром Еллертом в Одесу, де зустріли ексучасника шоу і колишнього претендента на серце "Холостячки" Андрія Рибака разом зі своєю дівчиною, через яку він покинув проєкт, передають Патріоти України.
В Instagram-stories Мішина опублікувала кілька відео, де вони весело провели вечір – побували в ресторані, випили коктейлі, а пізніше співали в караоке, перебуваючи в ліфті. У роликах видно, що попри конфлікт під час "Холостячки", Мішина залишилася в хороших стосунках з Андрієм Рибаком і його дівчиною.
Нагадаємо, що в романтичному шоу "Холостячка" на каналі СТБ українська акторка Ксенія Мішина вибрала у фіналі Олександра Еллерта. Всього на її серце було 16 претендентів. Закохані почали жити разом уже на третій день після завершення реаліті-шоу. Також із ними живе 8-річний син Ксенії Платон.
Українська Instagram-блогерка випадково зустріла американську співачку та акторку Дженніфер Лопес під час відпочинку в Парижі. За словами панянки, вона опинилася за сусіднім столиком із знаменитістю в одному з місцевих ресторанів, передають Патріоти Ук...
Чемпіон світу за версіями WBC, WBA та IBF у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) оголосив, що усі його пояси вакантні і чекають на своїх нових володарів. Український боксер записав відео, розмістивши його в Instagram з поясненням такого свого рі...