
Мирослав Кувалдін, відомий музикант, який на початку повномасштабної війни долучився до лав ЗСУ, різко висловився про Ані Лорак та Таїсію Повалій, які, незважаючи на російську агресію щодо України, продовжують жити та виступати в РФ. Артист упевнений, що вони зрадили Батьківщину через матеріальну вигоду. Про це Мирослав Кувалдін розповів в інтерв’ю OBOZ.UA. За його словами, відчуття Батьківщини, совість та рідні в Україні – все "перекривається цими папірцями", передають Патріоти України.
Лідер гурту The ВЙО, який свого часу виступав на одних концертних майданчиках зі співачками, відповідаючи на запитання, чому вони вирішили залишитися в Росії, заявив: "Відповідь дуже проста: гроші. І не треба далеко ходити та щось вигадувати. Це перше, чим сатана зваблює слабкі душі. А совість? Родичі? Українське коріння? Батьківщина? Все це просто перекривається цими папірцями. Ну, є такі люди, нічого не поробити. Чи принесло це рішення щастя цим двом жіночкам? Упевнений, що ні. Кажуть так: коли ти з сатаною укладаєш договір, то програєш вже з самого початку".
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...
Українська акторка Катерина Кузнєцова поділилася своїм щоденним раціоном, розповіла про зміни у харчуванні та пояснила, що допомагає їй підтримувати чудову фізичну форму, передають Патріоти України. Зірка поспілкувалася з підписниками в Instagram і чес...