"Ви б бачили ці серйозні очі": Психолог розвіяла міф про шлюб Пугачової і Галкіна

Шлюб Алли Пугачової з Максимом Галкіним не заснований на меркантильності. Про це заявила психолог любов Розенберг в коментарі сайту "СтарХит", зазначають Патріоти України.

Як відомо, відносини 72-річної Примадонни з Галкіним почалися до її офіційно розлучення з Філіпом Кіркоровим. Журналісти нагадують, як вона пояснювала шлюб з гумористом.

"Пам'ятаю, коли ми вирішили одружитися, я прямо запитала у Макса, чи можу я з ним спокійно старіти. Ви б бачили ці серйозні очі! Він сказав: "Так, звичайно. Нічого не бійся". І я погодилася", - говорила Пугачова в одному зі своїх інтерв'ю. Скептикам і тим, хто не вірить в щирість відносин пари, психолог пояснює: не все так просто і меркантильно.

"У жінці від природи сильна материнська позиція, і чоловікові, недолюбленому мамою, цей зв'язок дозволяє насититися, доповісти материнської любові й дати їй свою вірність і любов. Але не все однозначно. Я б уточнила позиції емоційного дозрівання, які ніяк не вкладаються в жорсткі вікові рамки", - говорить вона.

Розенберг також стверджує, що в парі Пугачової та Галкіна рівні відносини. "Що з мізками було...": Пугачова ошелешила заявою про шлюб з Кіркоровим

"Попередні відносини Алли і Філіпа (який теж значно молодший за Примадонну) - якраз класичний зразок примхливого хлопчика і матусі, терпить і оберігає. Максим навпаки зміг побачити й розбудити в Аллі маленьку дівчинку, недолюблену, втомлену від пошуків і цієї ролі мамки всієї Русі. Мабуть, у Галкіна якраз емоційний вік і рольова позиція батька дуже сильна. Він зміг дати Аллі те, чого не давали чоловіки різного віку і темпераментів. Саме з ним спокійно можна виховувати дітей і старіти", - резюмувала експерт.

Особисте життя Алли Пугачової

Примадонна була одружена з цирковим артистом Миколасом Орбакасом, за кінорежисером Олександром Стефановичем, який нещодавно помер, за продюсером Євгеном Болдіним і за співаком Філліпом Кіркоровим.

Зараз вона перебуває у шлюбі з шоуменом Максимом Галкіним, з яким виховує двійнят від сурогатної матері. Також у неї є дочка від першого шлюбу Крістіна Орбакайте. Нещодавно пара відзначила 10-ту річницю спільного життя.

"Голубка миру обіср*на": Ані Лорак після скасування концертів у РФ вирішила виправдатися за зраду України

понеділок, 27 березень 2023, 16:30

Ані Лорак мовчала понад рік про війну, але коли під загрозою опинилися її концерти в РФ забила на сполох. Артистка спробувала виправдатися за своє рішення жити та працювати в Росії, натякнувши на те, що їй не дав вибору український уряд. Після того, як...

"Влада поставила мені ультиматум": Ані Лорак вперше висловилася про війну і накинулася на Україну

неділя, 26 березень 2023, 17:23

Співачка Ані Лорак, через рік після початку повномасштабного вторгнення військ Росії в Україну, раптом згадала що вона українська співачка. Лорак звинуватила владу України, що її в 2014 році змусили виїхати до Росії, передають Патріоти України. "На жал...