Ви будете шоковані: Як виглядають зараз зірки СРСР з фільмів "Гостя з майбутнього", "Три горішки для Попелюшки" та інших (фото)

Більшість успішних кінозірок протягом багатьох років вчили акторську майстерність, перш ніж отримували довгоочікувану роль у хорошому фільмі. Але деяким пощастило більше - вони потрапили на знімальний майданчик ще дітьми, передають Патріоти України.

Багато хто їх назавжди запам'ятав за радянськими кінострічками "Гостя з майбутнього", "Три горішки для Попелюшки", "Снігова королева" та ін.

Роман Мадянов

Мадянов запам'ятався за роллю Гекльберрі Фінна у віці 9 років в екранізації роману Марка Твена "Зовсім безнадійний". Зараз він заслужений російський артист, чотириразовий володар премії "Ніка" і дворазовий лауреат "Золотого орла". Дорослому акторові принесли популярність ролі в картинах "Левіафан" Андрія Звягінцева, "Піддубний" Гліба Орлова і багатьох інших.

  • Олена Проклова

Знаменита красуня Олена Проклова в підлітковому віці прославилася завдяки головній ролі у фільмі "Снігова королева". Акторка також знялася у фільмах "Міміно", "Собака на сіні", "Будьте моїм чоловіком" та інших. Останнім часом Проклова захопилася пластичними операціями, і зараз в ній буде складно впізнати ту юну красуню з дитячої казки.

  • Наталія Гусєва

Акторка радянського кіно 1980-х років отримала широку популярність після ролі Аліси Селезньової в дитячому п'ятисерійному телефільмі "Гостя з майбутнього". Подорослішавши, дівчина відмовилася від акторської кар'єри, віддавши перевагу вивченню біохімії. Зараз Гусєвій 49 років, і вона вже тривалий час працює начальницею виробництва імунно-біологічних препаратів.

  • Анастасія Вертинська

Зірка радянських фільмів "Пурпурові вітрила" і "Людина-амфібія" з початком нового тисячоліття змінила сценічне мистецтво на кулінарне. Вона змогла відчути себе щасливою, відкривши ресторанний бізнес разом із сином. Зараз колишній акторці 79 років.

  • Наталя Андрійченко

Наталя Андрійченко запам'яталася нам молодою і гарною завдяки яскравій ролі Мері Поппінс у фільмі "Мері Поппінс, до побачення!" Зараз вона бере участь у добродійності, їздить на кінофестивалі та іноді дає інтерв'ю журналістам. Також Андрійченко встигла пожити в США і повернутися назад у Росію.

  • Лібуше Шафранкова

Шафранкова прославилася на всю країну завдяки ролі Попелюшки. Багато років після успішного дебюту акторка продовжувала зніматися в кіно і навіть стала справжньою дівою чеського телебачення. Однак останніми роками про неї мало що чути. У 2015 році Лібуше діагностували рак легенів. Вона перенесла операцію, проте і сьогодні здоров'я Шафранкової залишає бажати кращого: вона продовжує боротися з хворобою.

Джерело: Обозреватель

Хіти тижня. Переможцю "Голосу країни" довелося працювати в супермаркеті: Як це сталося (фото)

вівторок, 15 червень 2021, 21:00

Переможець ювілейного, 10 сезону вокального шоу "Голос країни", 19-річний Роман Сасанчин зізнався, що змушений був деякий час після участі в проєкті працювати в супермаркеті з тієї причини, що так на той момент складалися життєві обставини. За його сло...

Дружина Віктора Павліка показала, що чоловік подарував їй за народження сина (фотофакти)

вівторок, 15 червень 2021, 20:35

Як повідомлялиь Патріоти України, 55-річний співак Віктор Павлік знову став батьком. 15 червня його нова дружина Катерина Реп'яхова народила свого первістка, і показала подарунок, який подарував Павлік. Фото подарунка щаслива жінка опублікувала на свої...