Ви будете здивовані: Як виглядає і ким працює чоловік Ольги Цибульської, якого вона роками приховує

Відома українська співачка Ольга Цибульська давно щаслива у шлюбі. Історія кохання з майбутнім чоловіком розпочалася ще у школі міста Радивилів, що на Рівненщині, звідки родом артистка. А 6 січня 2015 року в пари народився син Нестор. Втім ім'я та фото чоловіка Оля воліє не показувати, адже це його побажання, передають Патріоти України.

Проте нещодавно вдалося з'ясувати дані з декларації про Сергія Грисюка, який дружиною вказав Ольгу Цибульську-Грисюк, а сином - Нестора Грисюка. Стосунки з чоловіком для Олі, як вона сама зізналася, були непростими - з перервами. Коли співачка переїхала в Київ з Рівненської області будувати кар'єру, її коханий лишився вдома. Стосунки на відстані дали тріщину. Проте зараз у них все гаразд.

"Чоловік робить мене щасливою і заробляє на це гроші, бо така дорога жінка по зубах не кожному самцю. А я маю думати про творчість і про секс", - заявила співачка в одному з інтерв'ю.

Сергій Грисюк певний час був депутатом Радивилівської міської ради, проте у травні 2020-го склав свої повноваження. У звітності Грисюк зазначив, що поєднував роботу депутата з роботою директора ТОВ "Радивилівмолоко" (з 2013 року). Це сімейний бізнес, уповноважені особи, крім Сергія, його брат і батько.

У 2015-му році повідомлялося, що Сергій займається бігом і брав участь у забігу на 21 км у Кишинівському марафоні.

Вперше за багато років у Києві виставляють оригінал найбільшого скарбу української археології - золотої пекторалі

вівторок, 3 серпень 2021, 8:10

— На пекторалі 48 фігурок людей і тварин, кожна з яких відлита окремо, а потім закріплена на чотирьох золотих дугах, — продовжує Любов Клочко. — Сценки, що показані на верхньому фризі пекторалі, відбуваються весною, коли скіфи святкували прихід Нового...

Прощання з Еллертом: Мішина похвалилася дуже важливим чоловіком у своєму житті (відео)

вівторок, 3 серпень 2021, 0:18

Колишня «Холостячка», актриса і телеведуча Ксенія Мішина після розриву з Олександром Еллертом показала найважливішого чоловіка в своєму житті. Це дев'ятирічний син Платон, який поки мама працює, вимушено проводить літо з бабусею. Фото і відео актриса о...