Ви будете здивовані: Катерина Кухар відверто розповіла про свою вагу та любов до ковбаси

Українська народна артистка балету Катерина Кухар відверто розповіла, що позначка на її вагах не опускається нижче 41 кілограму. Не дивлячись на це, вона не відмовляє собі в маленьких слабкостях і любить покуштувати сирокопчені вироби вночі. Про це знаменитість повідомила в інтерв'ю "Ранку у великому місті", передають Патріоти України.

Танцюристка поділилась, що хороша балерина завжди має бути у формі, а сама Катерина проводить мінімум 3-4 години в танцювальному залі кожного дня. Артистка також сказала, що кожен її ранок починається з горнятка кави, а між дієтичним салатом і смаженим курчам обрала б перше. Кухар обережно ставиться до свого раціону і ніколи б не дозволила власним дітям їсти в закладах швидкого харчування.

Нагадаємо, що зараз Катерині 39 років і вона досі танцює в парі зі своїм чоловіком Олександром Стояновим. Їхній дует залишається одним із найпопулярніших в Україні та за її межами. Концерти зірок завжди проходять з аншлагом.

Зірковий американський актор Алек Болдвін зобов'язаний виплачувати кошти синові вбитої ним українки

вівторок, 6 червень 2023, 0:55

Між родиною вбитої українки Галини Гатчінс та американським актором Алеком Болдвіном підписано мирний договір. Про це повідомляє BBC. . Зокрема, суд США ухвалив рішення за позовом чоловікаМетью Гатчінса проти зірки кіно. Як відомо, ще у жовтні 2022 ро...

Вниз головою: Соліст Quest Pistols Антон Савлєпов впав зі сцени просто під час концерту

понеділок, 5 червень 2023, 19:30

Фронтмен українського колективу Quest Pistols Антон Савлєпов впав зі сцени вниз головою просто під час концерту, передають Патріоти України. Під час виконання приспіву Савлєпов сперся на одне коліно біля краю сцени. Однак співак не втримав рівновагу та...