Виглядає дуже стильно: Олена Зеленська вразила фігурою в модному брючному костюмі (фото)

Олена Зеленська показала новий образ. Цього разу перша леді змінила чорний колір, що вже став її фірмовим, на сірий. Завдяки вдалим деталям лук візуально зробив дружину президента України ще більш стрункою. Фото вона виклала у себе в блозі, також розповівши про свій новий візит, повідомляють Патріоти України.

"Говорити про конкретні зміни в питаннях інклюзії та безбар’єрності завжди складно. Гарним прикладом рівних можливостей отримання освіти для всіх осіб, незалежно від расової, національної, релігійної приналежності, є Стенфордський університет. Його було засновано в 1885 році. При університеті створено спеціальний Департамент з питань різноманіття та рівних можливостей, який забезпечує рівний доступ студентів і викладачів з інвалідністю та інклюзію. Мала плідну дискусію з керівництвом Департаменту на ці теми.

Мені імпонує індивідуальний підхід до кожного студента, який застосовують у цьому закладі. Ми в Україні часто уніфікуємо підходи в освіті, а сьогодні я почула про інший варіант, який працює для понад 3 тисяч студентів Стенфордського університету.

Навчальний план складається окремо для кожного студента. В університеті є доступні класи, забезпечується переклад лекцій жестовою мовою. Працюють асистенти, які конвертують текст: збільшують, оцифровують, передають шрифтом Брайля. Студенти мають змогу завантажити в спеціальну систему свої медичні довідки та додати конкретний запит щодо індивідуального варіанту отримання освітніх послуг.

Все це може бути і в українських вишах. Кожен студент має право на доступну освіту. Сподіваюся, що і в Україні зовсім скоро відбудуться зміни у ставленні до інклюзивної освіти як у наших головах, так і в конкретних вчинках", - розповіла Олена.

На знімках вона позує в стильному костюмі, який склали піджак з накладними кишенями на грудях і тонким ременем на талії. А також укорочені штани зі стрілками. Таке поєднання візуально подовжило ноги, а також зробило силует більш тонким. Олена підібрала собі великі сережки, а також прихопила сонцезахисні окуляри. Вийшло дуже стильно!

"Не дозволю тобі з ним обійматися!": Дочка Полякової поскаржилась на непрості стосунки батька з її бойфрендом

понеділок, 24 січень 2022, 21:29

16-річна дочка Олі Полякової, Маша майстерно епатує мережеву публіку - дівчина не звертає увагу на хейт в соцмережах і вважає, що це зайвий привід підняти активність сторінки. Вона непогано заробляє на рекламі і у своєму віці може похвалитися пристойни...

Найбажаніші чоловіки і жінки: Соціологи назвали головних секс-символів українського шоу-бізнесу (фото)

понеділок, 24 січень 2022, 20:59

На другому місці серед найсексуальніших українок з шоу-бізнесу опинилася Оля Полякова. А ось друге місце в списку найсексуальніших чоловіків зайняв хореограф Влад Яма. Компанію йому і Олегу Виннику склав гарячий грузин Іраклі Макацарія.