"Виграти війну можна тільки розумом, грошима, силою волі. Дай Боже нашому керівництву розуму": Відомий український співак висловився про мобілізацію

Співак Дзідзьо, який з початку повномасштабного російського вторгнення виступає перед військовими та збирає гроші на потреби української армії, висловився про мобілізацію, передають Патріоти України.

В інтерв'ю Анні Олицькій він сказав, що кожен повинен займатися своєю справою. А якщо мобілізувати всіх підряд, то виграти війну не вдасться.

"Ми щодня збираємо гроші. Особисто я з Олександром Пономарьовим більше ніж три мільйони доларів зібрав по світу. З перших днів, коли було найстрашніше. Їздили до військових. Ми були з військовими. Все повинно бути професійно. Ми не дурна держава, яка може собі дозволити пхати людей куди-небудь. У нас повинні бути професійні керівники. І професійні люди, які розуміють, як це робити, як воювати", - сказав Дзідзьо.

Він також висловив надію, що у керівництва країни вистачить розуму правильно організувати систему мобілізації. "Не можна кидати дельфінів в пісок, а антилоп - в море. Це не про перемогти у війні. Виграти війну можна тільки розумом, грошима, силою волі. Дай Боже нашому керівництву розуму. Щоб відбудувати так, щоб кожен був на своєму місці. Щоб була сильна міць", - додав артист.

При цьому він вважає, що ті, кому вручили повістки, повинні йти на фронт. "Має бути керівництво і кожен на своєму місці. Коли кожен буде на своєму місці, буде добре", - підсумував Дзідзьо.


"Не буду терпіти": Ексдружина Остапчука вперше назвала причину їхнього розлучення й чи спілкується з ним

п’ятниця, 12 квітень 2024, 18:59

Ексдружина шоумена Володимира Остапчука, блогерка Христина Горняк, розповіла, що стало причиною для розірвання їхнього шлюбу, передають Патріоти України. Так, Христина зазначила, що на момент розлучення з колишнім вона ще мала до нього почуття. Тому, з...

Шанувальники та рідні артистки неабияк занепокоєні: У мережі з'явилися фото скривавленого обличчя Камалії

п’ятниця, 12 квітень 2024, 16:48

Українська співачка Камалія вийшла на зв'язок після того, як мережею почали ширитися її фото з наслідками дій насильства, передають Патріоти України. Так, днями у соцмережах почали розповсюджувати фото Камалії, на яких вона нібито демонструє побої. Зок...