Вирішила не приховувати: Дружина Романа Сасанчина показала фігуру всього через тиждень після пологів

19-річний український співак, переможець проєктів Голос.Діти і Голос країни Роман Сасанчин і його дружина Іванка вперше стали батьками 30 грудня 2021 року. зазначають Патріоти України.

У них шляхом кесаревого розтину з'явилася дочка Елізабет. Всього через тиждень після народження малятка, Іванка вирішила показати, як зараз виглядає її фігура.

У своїх сторіс в Instagram дівчина показала себе в профіль. Іванка позувала в чорних легінсах із завищеною талією і тілесному бюстгальтері для годування. На кадрах видно, що живіт дівчини ще не спав після пологів - на це зазвичай потрібно більше часу.

Також Іванка розповіла, що за час вагітності набрала 13 кілограм - 52 вона важила до вагітності, 65 - перед пологами. Зараз дівчина важить 57 кілограм - практично повернулася в свою "допологову" вагу.


"Бережіть мене": Пугачова звернулася до Путіна, але поплатилася

вівторок, 21 березень 2023, 10:26

Співачка Алла Пугачова, яка втекла з Росії до Ізраїлю, постійно піддається нападкам з боку росіян. Продюсер "Ласкавого мая" Андрій Разін заявив, що на це є причина. Також він здивований, що Алла Пугачова стала цапом-відбувайлом, передають Патріоти Укра...

"Терміново до психіатра": Путініст Кіркоров нажахав мережу вбранням "без трусів"

вівторок, 21 березень 2023, 9:23

Російський співак Філіп Кіркоров, який підтримує путінську агресію і повномасштабну війну РФ проти України, нажахав мережу своїм новим вбранням. Артист вийшов на публіку в штанях, під якими фанати не помітили трусів, передають Патріоти України. У мереж...