Виступила за війну: Російський режисер заявив, що Валюха зі "Сватів" підтримала Росію

Російський режисер Едуард Радзюкевич заявив, що виконавиця ролі Валентини Бутько в серіалі "Свати" Тетяна Кравченко, нібито підтримала Росію в звірячому нападі на Україну, передають Патріоти України.

За його словами, Кравченко в приватній бесіді з ним заявила, що їй боляче дивитися на те, як "фашистська" Україна окупувала її батьківщину. Він також додав, що актриса сприймає все "вкрай важко".

Відомо, що актриса народилася в Донецьку, проте поступила в Москві і кар'єру будувала вже там. Самого інтерв'ю Кравченка в мережі ніде немає, як і немає жодного відео, що підтверджують слова режисера.

"Ми стоїмо до кінця і нас не зламати": Колишній чоловік Ані Лорак українською мовою повідомив про повернення до Києва (фото)

п’ятниця, 1 липень 2022, 23:14

Колишній чоловік співачки Ані Лорак, яка замовчує війну, Мурат Налчаджіоглу повернувся в Україну з Туреччини, куди поїхав зі своєю новою коханою – українською візажисткою Лілією Реус у березні. Про своє прибуття до Києва бізнесмен турецького походження...

"Думки, які сьогодні вдалося перетворити на вірші і музику": Monatik випустив музичний альбом про війну (відео)

п’ятниця, 1 липень 2022, 18:41

Співак Monatik презентував новий музичний альбом. Туди увійшли пісні про війну в Україні. Відео опублікував на YouTube, передають Патріоти України. "Моя особиста музична історія війни, яка, на жаль, триває. Принаймні ті думки, які сьогодні вдалося пере...