"Витівки псують мені життя": Alyona Alyona знялася в підгузку і розповіла, чому вона досі "дитина"

Українська реперка Alyona Alyona розповіла, що всередині неї живе маленька дитина, передають Патріоти України.

"Коли ми дорослішаємо і починаємо помічати, що старіємо — дитина всередині нас починає страйкувати. По-перше, вона боїться старості як такої. По-друге, вона розуміє, що роки йдуть і ніяк не зупиняються, а вона зробила далеко не все, що запланувала", - сказала зірка.

Також вона додала, що важливо дружити зі своєю внутрішньою дитиною, розуміти її бажання, поведінки і в цілому реакції на життя.

"Хоча іноді її витівки нормально так псують мені життя, проте я дозволяю їй бути собою - не гальмую, не заважаю, тому що сама знаю приклади, коли протягом життя люди придушували цю дитину, а потім в 40 цей внутрішній малюк вистрілював і змінював життя так, що навіть уявити неможливо. І ці зміни не завжди були в позитивну сторону", - додала артистка.

Такі свої роздуми Alyona Alyona супроводила епатажною фотографією, на якій постала в підгузку і з підвіскою у вигляді пустушки. А в руці реперка тримала пляшечку з молоком.

Відпустили зі служби на Донеччині на день: Відомий український актор одружився (фото)

неділя, 22 травень 2022, 17:18

Український актор Максим Девізоров, відомий роллю Дениса у серіалі "Перші ластівки", розпрощався з холостяцьким життям, передають Патріоти України. . Пара побралася у Дніпрі. У РАЦСі наречений постав у військовій формі, а наречена вбралася у стильну л...

"Не знаю, чи маю право про це говорити": Камалія зізналася, чи звертався до неї за допомогою Зеленський

неділя, 22 травень 2022, 16:27

Українська співачка Камалія дала інтерв'ю Славі Дьоміну, в якому розповіла, чи звертався до неї президент Володимир Зеленський за допомогою, передають Патріоти України. Спочатку Камалія не хотіла про це говорити, бо не знала, чи можна розкривати такі п...