"Взагалі я пацифіст все життя був": Єгор Крутоголов розповів про брата, який воює на передовій, та чому сам не пішов служити

У родині актора Єгора Крутоголова є військові. Зокрема, його брати захищають країну від російських окупантів, передають Патріоти України.

Знаменитість зізнався, що за одного менше хвилюється, адже він нині у Львові, а от за іншого – більше. Брат Єгора нині перебуває на передовій на Херсонському напрямку, де й йдуть тяжкі бої з окупантами.

"За одного менше страшно, бо він у Львові, а другий під Херсоном, за нього постійно страшно. Він у піхоті. Я хотів йому передати авто, але він сказав: "Мені не треба, тут трішки інше". Командир не дозволив чомусь. Коли ми розмовляємо з ним, то постійно гепає так, що капець. Там все: і літає авіація, і артилерія", - розповів Єгор в інтерв'ю Славі Дьоміну.

А от сам Крутоголов не ходив до військкомату. Як зізнався актор, на передовій від нього не було б багато користі. Тим більше, знаменитість за станом здоров'я навіть в армії не служив.

"Я навіть не знаю, де б я згодився, бо взагалі я не служив в армії. За станом здоров'я я не пройшов. Взагалі я пацифіст все життя був. Я навіть не хотів мати власну зброю. Всі люди купують, закликають і мене, але я не хочу, я проти зброї, проти того, що вбиває людей", - зізнався Крутоголов.

"Для неї стало нормою залишати Гаррі вдома": Меган Маркл часто бачать одну в нічних клубах Лос-Анджелеса

понеділок, 5 червень 2023, 7:35

Схоже, Меган Маркл втомилася від сімейного життя. Американська журналістка Петронелла Вайатт, яка спеціалізується на висвітленні світської хроніки, стверджує, що герцогиню Сассекську дедалі частіше бачать на тусовках і в нічних клубах саму. Вона розваж...

Тут точно молода дівчина живе? Популярна українська блогерка похвалилася розкішною квартирою, але щось пішло не так (фото)

неділя, 4 червень 2023, 23:44

Українська блогерка-мільйонниця Юлія Вербинець, вона ж Верба, показала свою нову розкішну квартиру в Івано-Франківську та нарвалася через це на хейт, повідомляють Патріоти України. Зокрема, зірка Мережі придбала третю квартиру та зробила там ремонт. То...