Вже не до сміху: З дівчини кепкували у школі, а тепер хлопці кусають лікті (фото)

Багато дівчат ставали жертвами безглуздих жартів однокласників. До таких належала і Зіна. Вона не вважала себе красивою, коли навчалась у школі. Часто хлопці брали у неї номер телефону заради жарту, але зараз все змінилось, передають Патріоти України.

Візажистка Зіна Фаріді з Великобританії поділилась у своєму тіктоці відео, де розповіла про шкільні насмішки хлопців та кардинальні зміни. Тепер всі реально хочуть з нею познайомитись і не вірять, що це одна і та ж людина.

Вона опублікувала свою фотографію з тих часів, коли ще навчалася в середній школі, і розповіла, як з неї жартували: "Іди запитай її номер, це було б так смішно". А тоді прикріпила свої теперішні фото, які дуже відрізняються.

  • "Це дві різні людини".
  • "Не та сама людина, я не бачу жодної подібної ознаки".

Дівчина згодом опублікувала ще одне відео без макіяжу, аби переконати, що вона все ж має спільні риси з підлітковою зовнішністю. Користувачі були вражені її природною красою:

  • "Як я можу так змінитися? Дайте поради?".
  • "Мені потрібен підручник".

Біль, який не минає: Тіна Кароль поділилася щемливими кадрами з сином та померлим чоловіком

неділя, 4 грудень 2022, 23:24

Співачка Тіна Кароль поділилася дуже щемливими кадрами зі своїм померлим чоловіком Євгеном Огіром та сином Веніаміном. . На відео, яке виконавиця опублікувала в своєму TikTok, вона додала два фото - одне із коханим, а друге з сином. На цих кадрах видно...

"Алла свого часу принесла великі гроші в Росію": Лайма Вайкуле захистила Пугачову від цькування

неділя, 4 грудень 2022, 18:42

Відома співачка Лайма Вайкуле встала на захист Алли Пугачової, яку продовжують цькувати через підтримку України, повідомляють Патріоти України. Як передає Telegram-канал "Щоденники знаменитостей", в одному з інтерв'ю Вайкуле сказала, що Пугачова як арт...