Вже не до сміху: З дівчини кепкували у школі, а тепер хлопці кусають лікті (фото)

Багато дівчат ставали жертвами безглуздих жартів однокласників. До таких належала і Зіна. Вона не вважала себе красивою, коли навчалась у школі. Часто хлопці брали у неї номер телефону заради жарту, але зараз все змінилось, передають Патріоти України.

Візажистка Зіна Фаріді з Великобританії поділилась у своєму тіктоці відео, де розповіла про шкільні насмішки хлопців та кардинальні зміни. Тепер всі реально хочуть з нею познайомитись і не вірять, що це одна і та ж людина.

Вона опублікувала свою фотографію з тих часів, коли ще навчалася в середній школі, і розповіла, як з неї жартували: "Іди запитай її номер, це було б так смішно". А тоді прикріпила свої теперішні фото, які дуже відрізняються.

  • "Це дві різні людини".
  • "Не та сама людина, я не бачу жодної подібної ознаки".

Дівчина згодом опублікувала ще одне відео без макіяжу, аби переконати, що вона все ж має спільні риси з підлітковою зовнішністю. Користувачі були вражені її природною красою:

  • "Як я можу так змінитися? Дайте поради?".
  • "Мені потрібен підручник".

Так бояться? Росіяни не можуть послухати "Стефанію" переможців "Євробачення" Kalush Orchestra - доступ заблоковано

середа, 18 травень 2022, 10:58

У соціальних мережах Instagram та Facebook для громадян Росії заблокували доступ до пісні Stefania переможців Євробачення-2022 українського реп-колективу Kalush Orchestra. При спробі користувача з РФ знайти трек в Інтернеті, пошукова система пише, що р...

"Відро з кров'ю": Володимир Кличко заявив, що зробить кардинальний вчинок, якщо "хоч один росіянин вийде у ринг зі своїм прапором та гімном"

середа, 18 травень 2022, 10:28

Легендарний український боксер Віталій Кличко розповів, що його брат Володимир виступає за жорстку позицію у світі щодо виступів російських боксерів. . За інформацією мера Києва, молодший брат демонстративно заллє свій титул кров'ю, якщо хтось із спорт...