Вже не до сміху: З дівчини кепкували у школі, а тепер хлопці кусають лікті (фото)

Багато дівчат ставали жертвами безглуздих жартів однокласників. До таких належала і Зіна. Вона не вважала себе красивою, коли навчалась у школі. Часто хлопці брали у неї номер телефону заради жарту, але зараз все змінилось, передають Патріоти України.

Візажистка Зіна Фаріді з Великобританії поділилась у своєму тіктоці відео, де розповіла про шкільні насмішки хлопців та кардинальні зміни. Тепер всі реально хочуть з нею познайомитись і не вірять, що це одна і та ж людина.

Вона опублікувала свою фотографію з тих часів, коли ще навчалася в середній школі, і розповіла, як з неї жартували: "Іди запитай її номер, це було б так смішно". А тоді прикріпила свої теперішні фото, які дуже відрізняються.

  • "Це дві різні людини".
  • "Не та сама людина, я не бачу жодної подібної ознаки".

Дівчина згодом опублікувала ще одне відео без макіяжу, аби переконати, що вона все ж має спільні риси з підлітковою зовнішністю. Користувачі були вражені її природною красою:

  • "Як я можу так змінитися? Дайте поради?".
  • "Мені потрібен підручник".

Дівчина продовжує інтригувати: Співачка Klavdia Petrivna вперше показала своє обличчя (фото)

субота, 20 липень 2024, 19:45

Українська співачка Klavdia Petrivna, яка увірвалася в український шоубізнес та стала однією з найпопулярніших артисток, досі ховалася під масками та великими капелюхами. Шанувальники маоло що знають про загадкову артистку, але її пісні одразу припали ...

Тварина "дала згоду": МЗС Литви взяло на службу кота

субота, 20 липень 2024, 14:30

На подвір'ї міністерства зовнішніх справ Литви знайшли маленьке чорне кошеня. Дипломати вирішили залишити тварину під опікою відомства. Про це у п'ятницю, 19 липня, повідомив міністр закордонних справ Литви Ґабріелюс Ландсберґіс. Високопосадовець уточн...