"Вже не вирветься звідти": Павло Зібров розповів, як Кремль "підгодовував" запроданку Повалій

Український естрадний співак, Нардний артист України Павло Зібров в інтерв'ю Аліні Доротюк висловив свою впевненість у тому, що Таїсія Повалій, яка мовчить про війну і продовжує виступати в Росії, поки на її батьківщині йде війна, більше ніколи не повернеться в Україну, передають Патріоти України.

Артист упевнений, що рішення це було прийнято вже дуже давно, і навіть не самою Повалій. Її підгодовували, як ручну тваринку, а тепер вимагають відповіді. Однак це нітрохи не виправдовує співачку в очах Зіброва. Свою думку про неї він склав, і виніс свій жорсткий, але справедливий вирок.

"Тая Повалій, Бог ти мій... Коли в мене питають: "Що Тая Повалій, що Тая Повалій..." Я вже давно казав, що у Таї Повалій треба забрати звання Народної артистки України, і дати Народну артистку Кремля. ...Їм дуже вігідно мати у Росії, у Кремлі Народну артистку України, депутата Верховної ради України, глашатаєм таким, що все добре в Україні. Херсону гарно, у Краматорську чудово, і Маріуполю... Тому я гадаю, підгодовували її і підгодовують зараз. І вона вже вирватись звідти не вирветься... Вона свій вибір зробила", - поділився своїми роздумами співак.

"Кілька разів відкручували колеса в авто": Мама Кузьми Скрябіна назвала причетних до загибелі сина

четвер, 18 серпень 2022, 14:59

Мама відомого українського співака Кузьми Скрябіна, який трагічно загинув 2 лютого 2015 року внаслідок ДТП, Ольга Кузьменко назвала причетних до загибелі сина. Вона вважає, що сина вбили ті, на кого артист "лив холодну воду, щоб привести до тями" [пред...

Кузьма Скрябін міг би вижити в злощасній ДТП: Мама співака розповіла про два дивні моменти

четвер, 18 серпень 2022, 10:50

Мама відомого українського співака і ведучого Кузьми Скрябіна, який трагічно загинув 2 лютого 2015 року під Кривим Рогом, Ольга Кузьменко вважає, що її син міг вижити в страшній ДТП. Якби цистерна на старому молоковозі, з яким зіткнулося авто зірки, бу...