"Вже змінити не вдасться". Наталія Сумська пояснила, чому неохоче згадує зйомки в "Слузі народу"

Народна артистка України Наталія Сумська в бесідах із журналістами неохоче згадує свою роль у серіалі "Слуга народу". Акторка в телекартині зіграла маму головного героя - вчителя історії Василя Голобородька (персонаж Володимира Зеленського), який несподівано став президентом України, передають Патріоти України.

В інтерв’ю OBOZ.UA Наталія Сумська пояснила, чому не дуже любить повертатися в розмовах до свого кіноперсонажа. За словами артистки, зараз знімається вже інше українське кіно.

"Вже знято, змінити не вдасться, то нащо міркувати? – каже Сумська про "Слугу народу". – Крім того, я така артистка, яка віртуально не посилає себе в минуле. Живу теперішнім життям. Сьогодні вже народжується інше українське кіно".

Тим часом актриса з приємністю згадує свою іншу роботу в кіно – зйомки разом із чоловіком, народним артистом України Анатолієм Хостікоєвим у серіалі "Село на мільйон": "Нам часто про цю роботу нагадують шанувальники: "Ой, ми вас пам’ятаємо за цими ролями". Або таку фразу згадують, яку Анатолій сам придумав: "Ну, як же я тобі зараз буду допомагати, коли я в піджаку?" Люди цитують, згадують".Прем'єра серіалу "Слуга народу", який зняла студія "Квартал 95", відбулася 2015 року. Навесні 2019 року Володимир Зеленський, який зіграв вчителя, що став президентом країни, був обраний на найвищий державний пост у реальному житті.

"Мені шкода, що та роль моя була не досить такою широкою і цікавою, – розповідала через кілька років після виходу картини на екрани Наталія Сумська в інтерв’ю "Радіо Свобода". – Вона обмежувалася лише побутовою якоюсь місією".

В інтерв'ю телеканалу "UA:Перший" акторка відверто зізналася, що під час роботи на знімальному майданчику навіть відчувала біль: "Зйомки відбувалися в Жовтневому палаці. Володимир мав проголосити присягу в ролі Голобородька. І він говорить російською мовою. Можете уявити мій стан як актриси, громадянки. Саме промову режисери все-таки могли би змусити себе написати українською мовою. Це було таким дисонансом, що посіяло в мене неприязнь".

Про Володимира Зеленського акторка відгукувалася як про дуже позитивного артиста на сцені, однак додала, що "зараз людина міняється": "Це чиновник високого рангу. А це ж відома істина, що людина, коли отримує владу, то це вже трохи інакша. Це у всіх драматургічних сюжетах описано. Зокрема та вистава, яка у нас йшла 20 років поспіль на сцені Національного драматичного театру імені Франка "Кін ІV". Актор і влада – тут якраз цей перебіг досліджувався".

"Відійшов у вічність": Помер відомий український актор

четвер, 18 квітень 2024, 18:50

Помер відомий український актор театру Петро Нікітін. Сумну звістку повідомили колеги артиста на офіційній сторінці у Facebook Національного академічного драматичного театру імені Івана Франка, де він працював останні роки свого життя, передають Патріо...

"Мене вивертає взагалі від цієї теми": Зірка українських серіалів розказала, як попрощалась з російськими колегами після вторгнення

четвер, 18 квітень 2024, 16:45

Після початку повномасштабного вторгнення росіян українська акторка театру та кіно Ольга Гришина одразу повидаляла з соцмереж усіх своїх російських колег по цеху і припинила спілкування з ними. Про це акторка розповіла в інтерв'ю "Главкому", передають ...