З багатим буде не по собі: Леся Нікітюк розповіла, яким має бути її чоловік

Українська телеведуча Леся Нікітюк не скаржиться на брак роботи - в її графіку зйомки шоу "Хто зверху?" і реаліті "Пара на мільйон" на Новому каналі, а також робота над власним брендом одягу та прикрас. Серце дівчини поки що вільне, проте вона не приховує, якого чоловіка хотіла б бачити поруч з собою. В Інтерв'ю виданню "Добрые советы" теледива розповіла, хто ж може сміливо сподіватися підкорити її, зазначають Патріоти України.

За словами Лесі, її чоловік теж повинен багато працювати і розвиватися, а ще веселити її, адже почуття гумору важливо. "Мені комфортно з людиною, з якою у нас сходяться пазли світів. Я дуже зайнята. Коли чоловік теж багато працює, і ми зустрічаємося після довгого трудового дня - це класно. Адже для мене важливо, щоб він теж розвивався, був готовий працювати, не був ледарем, брав на себе відповідальність. Ще обов'язково гарне почуття гумору - мені повинно бути дуже весело", - поділилася ведуча.

При цьому обранець зовсім не зобов'язаний бути багатий, адже дівчина і сама дуже добре заробляє. Швидше це навіть стало б мінусом для неї. "Комфортно з чоловіком, який не міряється зі мною в зароблянні грошей. Який стане мені другом, буде спілкуватися на різні теми і розуміти мене. З багатою людиною, у якої мільйони, мені, напевно, буде не по собі", - зізналася Нікітюк.

Кінець благодійної місії: Джамала залишила польські Танці з зірками. Відео останнього виступу

вівторок, 4 жовтень 2022, 10:48

На кожному виступі артистки у прямому ефірі збирали кошти для постраждалих від війни українців. Українська співачка Джамала після шостого випуску Танців з зірками залишила проект. Про це повідомляється в Instagram. Так, останнім танцем артистки та її п...

Ада Роговцева розплакалася, обіймаючи звільненого з полону Михайла Діанова. Зворушливе фото

понеділок, 3 жовтень 2022, 18:28

Звільнений з російського полону морський піхотинець Михайло Діанов відвідав театральну виставу під назвою "Схоже на щастя", в якій грає легендарна українська актриса Ада Роговцева. Після виступу артистка підійшла до захисника "Азовсталі" і міцно обняла...